Úvod > Aktuality > Jezdíte na výlety ve skupině? Na Stezku korunami stromů si můžete objednat průvodce
Na Stezku korunami stromu si mužete objednat pruvodce
"> Na Stezku korunami stromu si mužete objednat pruvodce ">  Pruvodce si mužete objednat pro skupinu nad 15 osob "> Stezka korunami stromu Lipno je prvním a jediným projektem svého druhu v Ceské republice
Zážitky

Jezdíte na výlety ve skupině? Na Stezku korunami stromů si můžete objednat průvodce

  • Vydáno15. června 2019
Plánujete výlet se skupinou kamarádů, školní výlet či organizujete výlet Klubu českých turistů, Zahrádkářského svazu nebo zájezd pro občany vašeho města? Skupiny výletníků se totiž mohou na Stezku korunami stromů vypravit v doprovodu průvodce. Ten je skupinám k dispozici po celou dobu otvírací doby Stezky za 40 Kč na osobu. Prohlídku s průvodcem je však třeba ohlásit předem, průvodce totiž není poskytován automaticky ke každé objednané skupině.

Korunami stromůVydejte se na Stezku korunami stromů s průvodcem. Průvodce s vámi projde celou Stezku, dozvíte se zajímavé informace o výhledech, o Stezce korunami stromů, Lipně nebo o Šumavě. Průvodce si můžete objednat pro skupinu nad 15 osob. Stezka korunami stromů je otevřena každý den, v letních měsících od 9:30 do 19:00 hodin a dostanete se k ní buď stezkabusem, lanovkou nebo pěšky.

Stezka korunami stromů Lipno je prvním a jediným projektem svého druhu v České republice. Unikátní stavba z masivního dřeva zakončená 40 m vysokou vyhlídkovou věží je harmonicky umístěná uprostřed lesa na vrcholu Kramolín a nabízí po celý rok neuvěřitelné výhledy na Lipenské jezero, šumavskou přírodu a dokonce i Alpy!

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 – 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.