Úvod > Aktuality > Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru
Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru
"> "> Samozrejmostí je obcerstvení v podobe grilovaných dobrot "> Pivofest v Náchode

Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru

Vydáno 18. července 2019 Gurmánská turistika
Pivobraní - největší letní událost v Náchodě vypukne v sobotu 20. července 2019. V samotném srdci města na Masarykově náměstí se uskuteční už 8. ročník oblíbeného Pivobraní. Vedle hudebního programu a prezentace pivovarů návštěvníky čeká stolní fotbálek v životní velikosti, dobré jídlo a hlavně skvělá atmosféra.

Užijte si PivofestV sobotu 20. července přijeďte do Náchoda na osmý ročník Pivobraní. Na Masarykově náměstí v centru města ochutnáte pivo ze dvanácti pivovarů a minipivovarů.

Svá piva vedle domácího náchodského pivovaru Primátor na festivalu tradičně představují pivovar Krakonoš z Trutnova, pivovar Svijany, krkonošský Medvěd z Vrchalbí, pivovar Trautenberk z Malé Úpy, Raven z Plzně, nošovický Radegast, velkopopovický Kozel, Tambor ze Dvora Králové, Chroust z Prahy, Létající pivovar Kočovný kozli a pivovar Pivovsky.

O hudební program se letos postará Škwor, Pokáč, Ivan Mládek & Banjo Band, Jakub Děkan nebo Heebie Jeebies. Samozřejmostí je občerstvení v podobě grilovaných dobrot, krajových specialit a sortimentu, který k pivním slavnostem neodmyslitelně patří.

Zámek Náchod - perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod - perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod uvidíte již z dálky při příjezdu do města. Zámecký komplex má celkem 5 nádvoří a nabízí zajímavou atmosféru. K vidění jsou tři samostatné prohlídkové okruhy.

Pivovar primátor v Náchodě

Pivovar primátor v Náchodě

Seznámíte se s provozem pivovaru, jeho historií a současností. Dozvíte se vše podstatné o výrobě piva a navštívíte prostory varny, spilky, ležáckého sklepa a stáčíren. Exkurzi pak můžete zakončit posezením v návštěvnickém centru spojeném s ochutnávkou čepovaného a láhvového piva.