Úvod > Aktuality > Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru
Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru
"> "> Samozrejmostí je obcerstvení v podobe grilovaných dobrot "> Pivofest v Náchode
Gurmánská turistika

Sobotní náchodské Pivobraní slibuje skvělou atmosféru

  • Vydáno18. července 2019
Pivobraní – největší letní událost v Náchodě vypukne v sobotu 20. července 2019. V samotném srdci města na Masarykově náměstí se uskuteční už 8. ročník oblíbeného Pivobraní. Vedle hudebního programu a prezentace pivovarů návštěvníky čeká stolní fotbálek v životní velikosti, dobré jídlo a hlavně skvělá atmosféra.

Užijte si PivofestV sobotu 20. července přijeďte do Náchoda na osmý ročník Pivobraní. Na Masarykově náměstí v centru města ochutnáte pivo ze dvanácti pivovarů a minipivovarů.

Svá piva vedle domácího náchodského pivovaru Primátor na festivalu tradičně představují pivovar Krakonoš z Trutnova, pivovar Svijany, krkonošský Medvěd z Vrchalbí, pivovar Trautenberk z Malé Úpy, Raven z Plzně, nošovický Radegast, velkopopovický Kozel, Tambor ze Dvora Králové, Chroust z Prahy, Létající pivovar Kočovný kozli a pivovar Pivovsky.

O hudební program se letos postará Škwor, Pokáč, Ivan Mládek & Banjo Band, Jakub Děkan nebo Heebie Jeebies. Samozřejmostí je občerstvení v podobě grilovaných dobrot, krajových specialit a sortimentu, který k pivním slavnostem neodmyslitelně patří.

Zámek Náchod – perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod – perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod uvidíte již z dálky při příjezdu do města. Zámecký komplex má celkem pět nádvoří a nabízí zajímavou atmosféru. K vidění jsou tři samostatné prohlídkové okruhy.

Pivovar Primátor v Náchodě

Pivovar Primátor v Náchodě

Během 60minutové komentované prohlídky vás seznámíme s provozem pivovaru, jeho historií a současností. Dozvíte se vše podstatné o výrobě piva a navštívíte prostory varny, spilky, ležáckého sklepa a stáčíren.