Úvod > Aktuality > Na Šiklově mlýně se uskuteční velkolepá ohňová show
Na Šiklove mlýne se uskutecní velkolepá ohnová show
"> Na Šiklove mlýne se uskutecní velkolepá ohnová show "> Mužete se tešit na slavnostní jezdecký pruvod s pochodnemi "> velkolepá nocní ohnová show se uskutecní od 21 hodin
Zážitky

Na Šiklově mlýně se uskuteční velkolepá ohňová show

  • Vydáno25. července 2013
Chcete vidět, jak se natáčejí kaskadérské scény? Proč se koně nebojí, když projíždí ohněm a jak vypadá představení hořícího muže? To vše a k tomu i krásná magická pohádka vás čeká již tuto sobotu 27.7. na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem na velkolepé ohňové show!
Ohňová show na Šiklově mlýněPřes den se zabavíte nabitým denním programem a ve večerních hodinách zažijete výjimečnou podívanou. Můžete se těšit na slavnostní jezdecký průvod s pochodněmi, krásné tanečnice s hořícími vějíři a jezdce na koních projíždějící ohnivými bránami. Adrenalin vám vystoupá při kaskadérských kouscích s ohněm, uvidíte hořícího muže a ukázky z akčních scén s výbuchy. Chybět však nebude ani magická pohádka plná kouzel a pohádkových postav a mega ohňostroj na závěr. Přijeďte i vy tuto sobotu na Šiklův mlýn prožít krásný letní den plný zábavy, dobrodružství a nových zážitků.

V 10 hodin dopoledne začíná program na náměstí westernového městečka. Již ve čtvrt na 11 vás čeká první vystoupení a to moderní country tanec line dance. V 11 hodin se pak můžete přesunout do amfiteátru na první humorné divadlo o tom, jak to vypadá, když dva uprchlíci, kteří jsou pořádný nemehla, chtějí vykrást banku zrovna, když si šerif trochu přihne a tak všechno musí zachraňovat statečná šerifka. O půl jedné se podíváte na country taneční vystoupení Rebelky a hodinku po té na zábavnou taneční přehlídku dobových plavek.

Ve 14 hodin se pak v amfiteátru seznámíme se světem kovbojů a podíváte se na krásnou souhru koně a cvičitele ve Westernové show. Po třetí hodině je na náměstí módní přehlídka dobových šatů a v 16 hodin je nejen pány připravena oblíbená přehlídka spodního dobového prádla s bordel mamá v čele. Před pátou hodinou můžete naposledy zhlédnout v amfiteatru krásný dramatický dojemný příběh o dceři, která po smrti své matky našla svého otce, aby ho vzápětí znovu ztratila. Od 21 hodin je v rodeo aréně nachystaná velkolepá noční ohňová show, která se jen tak nevidí.
Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.