Úvod > Aktuality > Na Šiklově mlýně si užijete zážitkový food festival
Na Šiklově mlýně si užijete zážitkový food festival
"> "> ">
Zážitky

Na Šiklově mlýně si užijete zážitkový food festival

  • Vydáno16. srpna 2019
V sobotu 17. 8. od 9:00 hodin oživí areál Šiklův mlýn akce "Dej si Food", na které si každý přijde na své! Zážitkový food festival je připraven pro děti, maminky, tatínky i babičky a dědečky. Originální menu od šesti desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food.
šiklův mlýnNa Šiklově mlýně se v sobotu 17. srpna 2019 bude konat nový rodinný zážitkový food festival Dej si Food. Těšit se můžete na originální menu od šesti desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food. Součástí bude i Ochutnávka regonálních potravin Vysočiny.

V areálu westernového městečka Šiklův mlýn na vás v den festivalu čeká dobrodružná hra "Sběratelé zážitků". Hrát se bude o velmi zajímavé a hodnotné ceny. Pravidla hry pro jednotlivce a týmy vám ve western parku odtajní postupně.

union pacifik šiklandAkce pro celou rodinu začne v 10:00 zahájením ve stylovém westernovém městečku a indiánské vesnici. Ve 14:30 se můžete těšit na "Westernovou show" – kovbojské dovednosti a od 16:45 vás čeká akční divadlo v amfiteátru. Večer ve 21:00 vypukne ohňová show a bude možné nastoupit na noční strašidelnou jízdu vláčkem Union Pacific. Den plný zábavy pak ukončí diskotéka na náměstí pod širým nebem, která začne ve 22:00 hodin.

Vstupné na Dej si Food festival stojí 250 korun.
Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.