Úvod > Aktuality > Na pražském Chodově se otevřel nový plavecký areál Jedenáctka
Na pražském Chodove se otevrel nový plavecký areál Jedenáctka
"> Na pražském Chodove se otevrel nový plavecký areál Jedenáctka "> Jedenáctka nabízí ve trech propojených halách 25 metru dlouhý plavecký bazén s peti plaveckými drahami "> Oddechnout nebo zarádit di mužete na tobogánu s prevýšením 4,5 metru "> Když vás omrzí plavání vyzkoušejte tobogán, proud divoké reky, vodní chrlice, perlickové lehátka nebo vodní vírivku
Letní sporty

Na pražském Chodově se otevřel nový plavecký areál Jedenáctka

  • Vydáno24. června 2014
Na Jižním Městě se všem milovníkům vodních radovánek otevřel 23. června zbrusu nový komplex bazénů a sportovišť. Plavecký areál Jedenáctka nabízí tři haly, ve kterých se nachází nejen 25m dlouhý bazén s tobogánem, wellness centrum ale i unikátní zázemí pro děti a kojence s rodiči.

JedenáctkaNový moderní sportovní areál Jedenáctka, v ulici Mírového hnutí v Praze 11 – Chodov nabízí ve třech propojených halách 25 metrů dlouhý plavecký bazén s pěti plaveckými drahami. Jeho šířka je 10,5 metru a nabízí pět plaveckých drah vybavených startovacími bloky. Bazén je také připraven pro každodenní kondiční i rekreační plavání jednotlivců, skupin i rodin s dětmi.

V zábavním vodním centru vedle plaveckého bazénu si můžete oddechnout nebo zařádit na tobogánu s převýšením 4,5 metru, ve vodním proudu divoké řeky, na perličkových lehátkách, ve vodní vířivce nebo pod vodními chrliči. Malé děti můžete bez obav pustit do odděleného brouzdaliště.

V bazénové hale se dále nachází wellness centrum, kde najdete finskou a aroma saunu, jejíž součástí je ochlazovací bazének a ledovač. Nechybí ani parní lázeň a šnekové sprchy. Finská a aroma sauna dopřejí Saunavšem možnost vyzkoušet si vysoké změny teplot na vlastní kůži. Velká odpočívárna nabízí příjemný odpočinek, ke kterému přispěje i příjemné osvětlení v celkém prostoru.

V centru dětského plavání je zázemí pro kojence s rodiči a pro výuku neplavců z mateřských škol, pro cvičení a rehabilitaci. Každý z bazénů je v samostatné místnosti s vlastním zázemí. Nechybí zde ani herna se zázemím a občerstvením.

Špičkově vybavená univerzální víceúčelová sportovní hala je připravena pro veškeré skupinové sportovní aktivity široké veřejnosti. Můžete si zde zahrát basketbal, volejbal, házenou, fotbal, florbal, hokejbal, tenis, badminton a vyzkoušet i lehkou atletiku.

K bazénu se dostanete nejlépe autobusem (zastávka Brodského) č. 197 ze stanice metra Háje, Chodov či Smíchovské nádraží, nebo č. 170 ze stanice metra Háje a Budějovická.

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Plavecký areál Jedenáctka nabízí tři haly. V první je 25 m dlouhý bazén s pěti drahami, tobogán s převýšením 4,5 metru a brouzdaliště pro děti s dětskou skluzavkou. Součástí haly je i restaurace. V druhé jsou bazény pro děti a pro kojence. Třetí hala pak slouží pro míčové sporty.