Úvod > Aktuality > Zámek Potštejn pohltí sedm smrtelných hříchů
Zámek Potštejn pohltí sedm smrtelných hříchů
">
Památky

Zámek Potštejn pohltí sedm smrtelných hříchů

  • Vydáno3. července 2017
Zámek Potštejn si na letošní léto připravil nezapomenutelný noční zážitek, který předčí všechna vaše očekávání. Originální noční prohlídky zámeckých interiérů, konané 21. a 22. července, jsou jediné svého druhu v celé České republice. O prohlídky je tradičně velký zájem, proto doporučujeme zájemcům včasnou rezervaci.
strašidla potštejnNa zámku Potštejn si můžete užít speciální noční strašidelné prohlídky, tento rok na téma "sedm smrtelných hříchů". Děj se odehrává vně i uvnitř zámku, pro děti je vybráno velice poučné ústřední téma, ale především originální zpracování. Zámecké interiéry budou také netradičně osvětleny.

Cena je stanovena na 110 Kč pro děti a 140 Kč zaplatí dospělí. Celá prohlídka trvá 50 minut. Rezervace na prohlídky je však nutná – vstupenky si můžete zamluvit po telefonu 494 546 064 nebo emailem zamekpostejn@zamekpostejn.cz. Pokud prohlídky o víkendu nestihnete, zkuste si rezervovat další termíny: 25. a 26. srpna.
Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zajímá vás, jak se zámek probudil z letitého spánku a již žije svým vlastním životem? Nově zrekonstruovaný barokní zámek Potštejn vás zve na prohlídku zámeckých interiérů, prohlídky pro děti i zajímavé noční prohlídky.