Úvod > Aktuality > Na piknik v Beskydech s piknikovým košem a mapou
Na piknik v Beskydech s piknikovým košem a mapou
">
Zážitky

Na piknik v Beskydech s piknikovým košem a mapou

  • Vydáno30. srpna 2011
Turistický resort Valachy ve Velkých Karlovicích připravil novinku pro návštěvníky Beskyd, kteří si chtějí vychutnat krásy babího léta vycházkou do přírody spojenou s piknikem. Služby rozšířil o nabídku piknikových košů a připravil vlastní Piknikovou mapu s tipy na nejvhodnější místa, kde si vychutnat hodování v přírodě s výhledem do krajiny.
Malebná příroda Beskyd je jako stvořená k pěším výletům, na řadě míst nabízí úchvatné vyhlídky a romantická panoramata. Z množství tras v okolí Velkých Karlovic byly vybrány ty, které jsou délkou, převýšením či vybaveností podél trasy vhodné pro spojení vycházky s piknikem. Mapa poradí i vhodnou trasu pro rodiče s kočárkem nebo vozíčkáře. Jsou v ní vyznačena doporučená místa s hezkým výhledem, ohniště i body, kde jsou k dispozici posezení či pitná voda.

Zájemci si mohou v hotelu Lanterna nechat nabalit piknikový koš podle svých chutí. V základní nabídce jsou například grilované kuřecí paličky marinované v chilli a medu, domácí pečivo, špenátový koláč, sendviče se šunkou a sýrem, bageta s filírovanou vepřovou panenkou a pikantními lístky salátu, jablkový závin či variace francouzských sýrů, vše doplněno čerstvou zeleninou, ovocem, koláčky či vínem.

Piknikový koš má v  horských podmínkách podobu spíše připomínající batoh – lze ho nasadit na záda a snadno přenášet. Vedle piknikové mapy je do něj přibalena i deka. Cena piknikového koše závisí na množství jídla, které si zájemci nechají nabalit s sebou.

Příjemnou tečkou za piknikem v přírodě pro rodiny s dětmi se může stát návštěva lanového parku u hotelu Horal v resortu Valachy. V případě zájmu Vám rodinnou vstupenku přibalí k piknikovému koši za příplatek 100 Kč

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Další aktuality