Úvod > Aktuality > Na Ovocném trhu se opět bruslí

Na Ovocném trhu se opět bruslí

Vydáno 5. prosince 2019 Zimní sporty
V centru Prahy opět vyrostlo kluziště, kde si můžete vychutnat jednu z oblíbených zimních radovánek – bruslení. Ledová plocha o rozměrech 14 x 30 metrů letos návštěvníky přivítá denně od 10:00 do 21:00 hodin. Každý víkend bude bruslení doprovozeno zajímavými akcemi. Bruslení uprostřed Starého Města startuje 5. prosince a možnost přijít si zdarma zabruslit na Ovocný trh potrvá až do 31. ledna 2020.
Kluziště ovocný trhZabruslit si na kluzišti na Ovocném trhu můžete denně od 5. prosince 2019 do 31. ledna 2020. Ledová plocha je otevřena vždy od 10 do 21 hodin. Bruslení je zdarma pro občany Prahy 1, ostatní zaplatí 100 Kč (dati 50 Kč). Jestliže nemáte vlastní brusle, zapůjčí vám je ve zdejší půjčovně. Děti do šesti let zaplatí za zapůjčení hodinu 50 korun, ostatní pak 100 korun. Naopak broušení bruslí zde není k dispozici.

Máte chuť si zabruslit si i jinde v Praze? Bruslařská sezóna právě začíná: Bruslí se na umělém ledu velkých zimních stadionů a jsou otevřena také malá dočasná kluziště. Dobře si zabruslíte třeba na Pankráci u OC Arkády, oblíbená je také bruslařská dráha na Letné, a až do března funguje kluziště pod Žižkovskou věží. Také nákupní centrum Černý Most zřídilo venkovní kluziště pro veřejnost. O víkendu se můžete vydat na František, do Ice Areny Letňany, anebo na stadiony HvězdaNikolajka, Kobra, u hotelu Hasa. Bruslení pro rodiny s dětmi nabízí program Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích.
Bruslení v hotelu Hasa

Bruslení v hotelu Hasa

Zimní stadion v hotelu Hasa ve Vršovicích nabízí denně bruslení pro veřejnost.

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

ZS Hvězda disponuje ledovou plochou o rozměrech 60x30 m. Každý víkend se zde konají veřejná bruslení.

Kluziště na Letné - největší ledová plocha v Praze

Kluziště na Letné - největší ledová plocha v Praze

Kluziště na Letenské pláni naleznete v blízkosti ulice Milady Horákové naproti fotbalovému stadionu Sparta. Mimo sportovního vyžití vás zde čeká také zajímavý doprovodný program.

Bruslení v Malé sportovní hale na Výstavišti Praha

Bruslení v Malé sportovní hale na Výstavišti Praha

Malá sportovní hala je multifunkční objekt, který v zimní sezoně nabízí možnost veřejného bruslení, tréninků ledního hokeje a krasobruslení. Bruslení pro veřejnost zde probíhá každou sobotu a neděli od 16:15 do 18:15 hodin.

Kluziště pod Žižkovskou věží

Kluziště pod Žižkovskou věží

Bruslařská zimní sezóna je tady! Přijďte si zabruslit přímo pod Žižkovskou věž - Ice Park Tower Park Praha je připraven! Tradičně nechybí ani dobroty z přilehlého Miminoo a tak se znovu můžete těšit na svařáky, bombardina a mnoho dalšího.

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.

Kluziště Na Františku

Kluziště Na Františku

Ledová plocha v areálu na Františku v Praze 1 bude opět v provozu od 25. listopadu (v případě dobrého počasí od 18. listopadu) Na venkovním kluzišti o rozměrech 40 x 20 metrů můžete zabruslit každý den v týdnu, k využití je i půjčovna bruslí a jejich broušení.

Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Bruslení na zimním stadionu Nikolajka

Neseďte doma a přijďte si zasportovat! Je s podivem jaké procento lidí dnes nevěnuje ani trochu ze svého času pravidelnému pohybu, přitom je všeobecně známo, že pravidelný pohyb má pozitivní vliv na kvalitu našeho života.

Kluziště na hřišti u ZŠ Glowackého

Kluziště na hřišti u ZŠ Glowackého

Praha 8 v letošním roce otevírá tři kluziště, přičemž toto je z nich největší. Kluziště bude otevřeno do konce února (v závislosti na počasí).

Kluziště na koupališti v Ládví

Kluziště na koupališti v Ládví

Praha 8 otevírá nejen pro obyvatele této městské části nové kluziště na koupališti v Ládví. Kluziště bude otevřeno do konce února 2020 v závislosti na počasí.

Ice Arena Letňany - 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany - 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.

Bruslení pro rodiny s dětmi Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích

Bruslení pro rodiny s dětmi Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích

Na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích probíhá každý víkend od října do dubna speciální bruslení určené pro rodiny s dětmi Family on Ice. Hlavní předností tohoto bruslení je omezený počet osob na ledě.