Úvod > Aktuality > Na Ovocném trhu se opět bruslí

Na Ovocném trhu se opět bruslí

Vydáno 5. prosince 2019 Zimní sporty
V centru Prahy opět vyrostlo kluziště, kde si můžete vychutnat jednu z oblíbených zimních radovánek – bruslení. Ledová plocha o rozměrech 14 x 30 metrů letos návštěvníky přivítá denně od 10:00 do 21:00 hodin. Každý víkend bude bruslení doprovozeno zajímavými akcemi. Bruslení uprostřed Starého Města startuje 5. prosince a možnost přijít si zdarma zabruslit na Ovocný trh potrvá až do 31. ledna 2020.
Kluziště ovocný trhZabruslit si na kluzišti na Ovocném trhu můžete denně od 5. prosince 2019 do 31. ledna 2020. Ledová plocha je otevřena vždy od 10 do 21 hodin. Bruslení je zdarma pro občany Prahy 1, ostatní zaplatí 100 Kč (dati 50 Kč). Jestliže nemáte vlastní brusle, zapůjčí vám je ve zdejší půjčovně. Děti do šesti let zaplatí za zapůjčení hodinu 50 korun, ostatní pak 100 korun. Naopak broušení bruslí zde není k dispozici.

Máte chuť si zabruslit si i jinde v Praze? Bruslařská sezóna právě začíná: Bruslí se na umělém ledu velkých zimních stadionů a jsou otevřena také malá dočasná kluziště. Dobře si zabruslíte třeba na Pankráci u OC Arkády, oblíbená je také bruslařská dráha na Letné, a až do března funguje kluziště pod Žižkovskou věží. Také nákupní centrum Černý Most zřídilo venkovní kluziště pro veřejnost. O víkendu se můžete vydat na František, do Ice Areny Letňany, anebo na stadiony HvězdaNikolajka, Kobra, u hotelu Hasa. Bruslení pro rodiny s dětmi nabízí program Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích.
Ice Arena Letňany - 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany - 2 ledové plochy s celoročním provozem

Ice Arena Letňany je moderní hokejový areál s celoročním provozem. V areálu naleznete 2 hokejové haly, fitness centrum, restauraci, sportovní obchod, půjčovnu bruslí a brusírnu.