Úvod > Aktuality > Na koupališti Flošna se vykoupete také v noci
Na koupališti Flošna se vykoupete také v noci
"> "> Na koupališti Flošna se vykoupete také v noci "> Nocní koupání probíhá vždy v case od 22:00 do 24:00 hodin
Letní sporty

Na koupališti Flošna se vykoupete také v noci

  • Vydáno23. července 2019
Koupaliště Flošna v Hradci Králové zve všechny milovníky vodního živlu na noční koupání. Proběhne ve středu 24. 7. 2019 od 21:00 do 23:30. Běžná otevírací doba Koupaliště Flošna je od 9 do 20 hodin. Při nočním koupání je z bezpečnostních důvodů do areálu umožněn vstup pouze 500 osobám.
Koupaliště FlošnaVšichni příznivci nočního koupání a vodních radovánek se opět dočkali – koupaliště Flošna v Hradci Králové se opět otevře také v nočních hodinách. Noční koupání proběhne v čase od 21:00 do 23:30 hodin a jeho cena je 90 Kč (platí se v hotovosti). Při platbě čipovými hodinkami 70 Kč.

Areál Koupaliště Flošna je unikátní komplex, který nabízí sportovně relaxační vyžití pro celou rodinu. Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26°C až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha o rozloze 15.000 m2, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky, které jsou pro návštěvníky zdarma.

Noční koupání FlošnaTobogány patří neodmyslitelně k vybavenosti koupaliště. Veškeré atrakce na Koupališti Flošna jsou zdarma (v ceně vstupenky). Milovníky adrenalinu potěší skluzavka Jump. Klasický tobogán nadchne všechny milovníky vodních radovánek. Jízdu na nafukovacích kolech na dušovém tobogánu, ústícím do dojezdového bazénu s línou řekou, mohou vyzkoušet jak jednotlivci, tak i dvojice.
Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Obyvatelé i návštěvníci Hradce Králové se mohou v horkých dnech osvěžit v novém plaveckém areálu pod širým nebem. Hradec Králové získal jedinečný sportovní a relaxační areál v bezprostřední blízkosti centra.