Úvod > Aktuality > Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště
Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště
"> "> "> "> Kukuřičné bludiště zabaví děti i dospělé "> Děti se mohou vykoupat v bazénu "> Kukuřičné bludiště v Roseči ">
Zážitky

Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště

  • Vydáno21. července 2022
Rodinný penzion Veverčí Dvůr v Roseči opět láká na projekt Léto v kukuřici. Jedná se o bludiště v kukuřici, unikátní atrakci, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Procházet kukuřičným polem není jediná místní zábava. Vedle se nachází hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína. Otevřeno je každý den od 9 do 19 hodin.

bazén v kukuřiciKukuřičné bludiště v Roseči je určeno především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Mimo bloudění v kukuřici si děti užijí také velký slámový hrad, skákání na velkoplošných trampolínách, možnost plavání v 7 metrovém bazénu s vlastní pláží (ručníky vám zde zapůjčí) nebo jízdu na tříkolce. Mimo si zde můžete zahrát beach volleyball, fotbal nebo ping pong.

Projekt navazuje na úspěšný penzion Veverčí dvůr, který sousedí s areálem bludiště a který se již po několik let těší velké oblibě a vysoké návštěvnosti rodičů s dětmi. Je oblíben jak pro svoji všestrannost, tak i pro jedinečnou atmosféru krásného okolí. Při příjezdu vás přímo pohltí bezprostřední duch malebné vesnice Roseč. Místo by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, když se v pátek rodina sbalila a jela k babičce na chalupu. Provozovatelé chtějí dětem umožnit, aby mohly pravidelně trávit volný čas v přírodě a na venkově.
 

Večerní Laser X game a spaní pod hvězdami

kukuřice rozsečVečer se herní areál v Roseči promění na Arénu pro Outdoor Laser X. Zaběháte si v herním areálu, ve kterém je plno překážek a schovek, zastřílíte si s dětmi, partou, nebo rodinou. Laser X je hra, která je zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 8 let, rodiny s dětmi, originální zábava s kamarády. Můžete hrát ve dvou týmech nebo všichni proti všem, volba je jen na vás! Na Laser X se však musíte předem objednat přes webové stránky Kukuřičného bludiště. Základní vstupné na 20 minut je 70 Kč na osobu. Vyzkoušet můžetet také netradiční přespávání, Spaní pod hvězdami. V areálu vás nechají přespat pod hvězdami bez narušení od pouličního osvětlení. Můžete si ustlat v trávě, na slámě, ale i v teepe. Ráno vám donesou snídaňový koš s domácími produkty, čerstvým pečivem a voňavou kávu. Na přespání se může rezervovat pouze 10 lidí na noc v celém areálu, abyste si mohli užít klid a vůni přírody. Přespání je nutné rezervovat přes rezervační kalendář, i se snídaní stojí 365 Kč.

Kukuřičné radovánky budou přístupné do 31. srpna 2022. Vstup pro děti do 2 let je zdarma, od 2 let je vstupné jednotné za 135 korun i pro dospělé. Rodinné vstupné (3-6 osob) vyjde na 125 Kč za osobu.

Fantazium  – houbový park Roseč

Fantazium – houbový park Roseč

V parku se můžete vydat na dobrodružnou expedici do světa skřítků, dinosaurů, pohádkových bytostí, houbiček a také do vesmíru! Interaktivní park s mnoha hrami, soutěžemi a atrakcemi pro celé rodiny, školy a školky, firmy a další skupiny.

Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech

1.7.
31.8.
Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech

Kukuřičné bludiště pro dospělé a děti v jižních Čechách. Letní zábava v krásné krajině mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, probíhající přes léto.

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro dovolenou s dětmi i batolaty. Na vaše požádání a dle individuální domluvy zajistíme hlídání vašich dětí. Pořádáme welness víkendy (týden) pro maminky s dětmi nebo sport víkendy (týden) pro tatínky s dětmi.