Úvod > Aktuality > Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště
Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště
"> "> "> "> Kukuřičné bludiště zabaví děti i dospělé "> Děti se mohou vykoupat v bazénu "> Kukuřičné bludiště v Roseči ">
Zážitky

Na jihu Čech děti čeká do konce srpna kukuřičné bludiště

Vydáno 21. července 2021
Rodinný penzion Veverčí Dvůr v Roseči opět láká na projekt Léto v kukuřici. Jedná se o bludiště v kukuřici, unikátní atrakci, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Procházet kukuřičným polem není jediná místní zábava. Vedle se nachází hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína. Otevřeno je každý den od 10 do 18 hodin.

bazén v kukuřiciKukuřičné bludiště v Roseči je určeno především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Mimo bloudění v kukuřici si děti užijí také velký slámový hrad, skákání na velkoplošných trampolínách, možnost plavání v 7 metrovém bazénu s vlastní pláží (ručníky vám zde zapůjčí) nebo jízdu na tříkolce. Mimo si zde můžete zahrát beach volleyball, fotbal nebo ping pong.

Projekt navazuje na úspěšný penzion Veverčí dvůr, který sousedí s areálem bludiště a který se již po několik let těší velké oblibě a vysoké návštěvnosti rodičů s dětmi. Je oblíben jak pro svoji všestrannost, tak i pro jedinečnou atmosféru krásného okolí. Při příjezdu vás přímo pohltí bezprostřední duch malebné vesnice Roseč.

Místo by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, když se v pátek rodina sbalila a jela k babičce na chalupu. Provozovatelé chtějí dětem umožnit, aby mohly pravidelně trávit volný čas v přírodě a na venkově.
 

Letošní novinkou je Spaní pod hvězdami

kukuřice rozsečNovinkou letošního roku je netradiční přespávání, Spaní pod hvězdami. V areálu vás nechají přespat pod hvězdami bez narušení od pouličního osvětlení. Můžete si ustlat v trávě, na slámě, ale i v teepe. Představte si, že vás ráno probudí paprsky slunce, zpívající ptáci a vy se klubete z peřin ustlaných na slámě anebo v trávě. Ráno vám donesou snídaňový koš s domácími produkty, čerstvým pečivem a voňavou kávu. Na přespání se může rezervovat pouze 10 lidí na noc v celém areálu, abyste si mohli užít klid a vůni přírody. Přespání je nutné rezervovat přes rezervační kalendář, i se snídaní stojí 350 Kč.

Kukuřičné radovánky budou přístupné do 29. srpna 2021. Vstup pro děti do 2 let je zdarma, od 2 let je vstupné jednotné za 135 korun i pro dospělé. Rodinné vstupné (3-6 osob) vyjde na 115 Kč za osobu.

Houbový Park Roseč

Houbový Park Roseč

V Houbovém Parku se můžete vydat na dobrodružnou expedici do světa skřítků, dinosaurů, pohádkových bytostí, houbiček a také do vesmíru! Interaktivní park s mnoha hrami, soutěžemi a atrakcemi pro celé rodiny, školy a školky, firmy a další skupiny.

Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech

1.7.
29.8.
Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech

Kukuřičné bludiště pro dospělé a děti v jižních Čechách. Letní zábava v krásné krajině mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, probíhající přes léto.

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro dovolenou s dětmi i batolaty. Na vaše požádání a dle individuální domluvy zajistíme hlídání vašich dětí. Pořádáme welness víkendy (týden) pro maminky s dětmi nebo sport víkendy (týden) pro tatínky s dětmi.