Úvod > Aktuality > Na jihu Čech děti čeká do začátku září kukuřičné bludiště

Na jihu Čech děti čeká do začátku září kukuřičné bludiště

Vydáno 19. července 2019 Zážitky
Rodinný penzion Veverčí Dvůr v Roseči opět láká na projekt Léto v kukuřici. Jedná se o bludiště v kukuřici, unikátní atrakci, která zaujme nejen děti, ale i dospělé. Procházet kukuřičným polem není jediná místní zábava. Vedle se nachází hřiště ze slámových balíků, plácek pro badminton, fotbal, pétanque či trampolína. Otevřeno je každý den od 10 do 18 hodin.

bazén v kukuřiciKukuřičné bludiště v Roseči je určeno především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Mimo bloudění v kukuřici si děti užijí také velký slámový hrad, skákání na velkoplošných trampolínách, možnost plavání v 7 metrovém bazénu s vlastní pláží (ručníky vám zde zapůjčí) nebo jízdu na tříkolce. Mimo si zde můžete zahrát beach volleyball, fotbal nebo ping pong.

Projekt navazuje na úspěšný penzion Veverčí dvůr, který sousedí s areálem bludiště a který se již po několik let těší velké oblibě a vysoké návštěvnosti rodičů s dětmi. Je oblíben jak pro svoji všestrannost, tak i pro jedinečnou atmosféru krásného okolí. Při příjezdu vás přímo pohltí bezprostřední duch malebné vesnice Roseč.

kukuřice rozsečMísto by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, když se v pátek rodina sbalila a jela k babičce na chalupu. Provozovatelé chtějí dětem umožnit, aby mohly pravidelně trávit volný čas v přírodě a na venkově. Kukuřičné radovánky budou přístupné do 1. září 2019. Vstup pro děti do 2 let je zdarma, od 2 let je vstupné jednotné za 100 korun i pro dospělé. Rodinné vstupné (4 osoby) vyjde na 320 Kč.

Houbový Park Roseč

Houbový Park Roseč

V Houbovém Parku se můžete vydat na dobrodružnou expedici do světa skřítků, dinosaurů, pohádkových bytostí, houbiček a také do vesmíru! Interaktivní park s mnoha hrami, soutěžemi a atrakcemi pro celé rodiny, školy a školky, firmy a další skupiny.

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion pro rodiny s dětmi Veverčí Dvůr

Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro dovolenou s dětmi i batolaty. Na vaše požádání a dle individuální domluvy zajistíme hlídání vašich dětí. Pořádáme welness víkendy (týden) pro maminky s dětmi nebo sport víkendy (týden) pro tatínky s dětmi.