Úvod > Aktuality > Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta
Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta
"> "> "> "> ">
Kultura

Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta

  • Vydáno14. července 2022
Již 21. ročník Barev léta se uskuteční v sobotu 16. 7. 2022 opět v areálu Jezera Poděbrady. Jako vždy se můžete těšit na řadu československých hvězd. Vedle areálu je hned koupaliště Jezero, takže se můžete jít v případě přehřátí krásně ochladit! Letošní dramaturgie je opravdu pestrá a každý si zde zcela určitě najde to své. Těšit se můžete i na páteční večírek pro nedočkavé.
Jubilejní 21. ročník hudební přehlídky Barvy léta letos proběhne v sobotu 16. 7. 2022Poděbradech. V přírodním areálu na Jezeře si můžete užít nejen přední české hudební skupiny, ale i bohatý doprovodný program, páteční večírek pro nedočkavé, nebo vyhrát Magorovu desítku – běh pro děti i dospělé!

Do Poděbrad přijedou zahrát kapely:  Tři sestry, Lenny, Alkehol, E! . Sobotní program začíná od 12:00 hodin.        

V pátek 15.7. od 20:00 bude ve velkém stanu v areálu Barev léta, připraven večírek pro nedočkavce, a to zcela zdarma. Stánky budou samořejmě už fungovat, takže žízní a hlady trpět nebudete! Přespat můžete ve stanovém městečku, které je pro vás přichystáno též zdarma.
 

Co na vás na festivalu kromě hudby čeká?

Již několik let je součástí doprovodného programu i běžecký závod Magorova desítka. Méně sportovně naladění uvítají na Barvách léta množství různorodých pokrmů z celého světa, dětský koutek, oddychovou zóna s čajovnou, stánky s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.

Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování po celou dobu akce v přilehlém stanovém městečku a to zcela zdarma.
Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.

Lázně Poděbrady – s více než stoletou tradicí

Lázně Poděbrady – s více než stoletou tradicí

Lázně Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, prestižní kulturní či sportovní události jsou základem pro oblíbenost tohoto lázeňského města.