Úvod > Aktuality > Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta

Na Jezeře v Poděbradech zažijete Barvy léta

Vydáno 9. července 2019 Kultura
Již 18. ročník Barev léta se uskuteční v sobotu 13. 7. 2019 opět v areálu Jezera Poděbrady. Jako vždy se můžete těšit na řadu československých hvězd. Vedle areálu je hned koupaliště Jezero, takže se můžete jít v případě přehřátí krásně ochladit! Letošní dramaturgie je opravdu pestrá a každý si zde zcela určitě najde to své.
Letos budou Barvy léta opět dvoudenní a uskuteční se 13. 7. 2019 v areálu Jezera Poděbrady. Letošní ročník bude opravdu nabitý československými hvězdami.

Do Poděbrad přijedou zahrát kapely: Tři Sestry, Rybičky 48, Vypsaná Fixa, Alkehol, Th!s, Plexis, Mňága a Žďorp, Kapitán Demo, M.Z.H, nebo Braindead a Trocha klidu. Sobotní program začíná od 12:00 hodin.        

V pátek 12.7. od 18:00 bude ve velkém stanu v areálu Barev léta, připraven večírek pro nedočkavce, a to zcela zdarma. Od 19:00 vystoupí kapely Velký Voči a CheckPoint a večírek zakončí set DJ Venovena Zmarchroba, který vám bude hrát k tanci a poslechu! Stánky budou samořejmě už fungovat, takže žízní a hlady trpět nebudete! Přespat můžete ve stanovém městečku, které je pro vás přichystáno též zdarma.
 

Co na vás na festivalu kromě hudby čeká?

Dětský koutek, oddychová zóna s čajovnou, hrací zóna, stánek s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst. Během akce se můžete  občerstvit nejen koupáním v jezeře, ale též u nespočtu stánků s dobrým jídlem a pitím.

V den akce, tedy 13.7. bude stát vstupné 700 Kč, ovšem jsou nachystány i tzv. „šťastné hodinky“, kdy si zakoupíte vstupné o 100 Kč levněji, tedy jen za 600Kč, a to od 11:00 do 18:30!
Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.

Lázně Poděbrady - lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady - lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, prestižní kulturní či sportovní události jsou základem pro oblíbenost tohoto lázeňského města.