Úvod > Aktuality > Festival polévky provoní areál Plzeňského Prazdroje
Festival polévky provoní areál Plzeňského Prazdroje
"> "> "> Námestím Republiky se ponese vune polévek "> ">
Gurmánská turistika

Festival polévky provoní areál Plzeňského Prazdroje

  • Vydáno22. září 2019
Poslední zářijová neděle v Plzni už tradičně patří Festivalu polévky. Ve 40litrových kotlích dovezených z Maďarska přímo před zraky diváků budou vařit nejen vyhlášené plzeňské restaurace a bistra, ale i neziskové organizace. Areál Plzeňského Prazdroje provoní desítky druhů polévek. Ochutnávat můžete asijskou exotiku, mexické speciality, rybí polévky i českou klasiku. Festival se koná 26. září 2019 od 11:00 do 18:00 hodin.
PolévkaDesítky druhů polévek v podání stálic i nováčků festivalu, tak bude vypadat podzimní edice Festivalu polévky v Plzni. Česká klasika, asijská exotika nebo chutě mořských plodů? Přijďte ochutnat a rozhodnout, kdo vaří nejlepší polévky nejen v Plzni!

Oblíbená akce se bude konat v areálu Plzeňského Prazdroje. Nejrůznější polévky se budou jako tradičně vařit ve čtyřiceti litrových kotlích přímo před zraky diváků. Servírovat se bude do recyklovaného nádobí a chybět nebude ani hudba. Ochutnat českou klasiku, ale i asijskou exotiku nebo chutě mořských plodů a zároveň rozhodnout, kdo vaří ty nejlepší polévky, můžete od 11 do 18 hodin. Vstup na akci je zdarma.
Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.

Depo2015 – plzeňská kreativní zóna

Depo2015 – plzeňská kreativní zóna

Plzeňská kreativní zóna, kde spojujeme inovativní myšlení, nové i tradiční technologie, kreativního ducha a lásku ke kultuře. DEPO2015 vzniklo v roce 2015, když byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury.