Úvod > Aktuality > Na Dolní Moravě si užijete Grand Opening i Adventure nights
Na Dolní Moravě si užijete Grand Opening i Adventure nights
">
Zimní sporty

Na Dolní Moravě si užijete Grand Opening i Adventure nights

  • Vydáno9. prosince 2016
Lyžařský areál Dolní Morava leží v údolí obce Dolní Morava nedaleko od vrcholu Kralického Sněžníku (1424 m n. m.). Zdejší sjezdové tratě patří k tomu nejlepšímu, co může lyžař v České republice najít. 2x čtyřsedačková lanovka, kotva, dětský ski park, bobovka, sáňkování a hory zážitků! V nejbližší době si zde užijete oficiální zahájení sezóny nebo noční show Adventure nights.
Ski Dolní MoravaVe Ski areálu Dolní Morava se nachází celkem 5 sjezdovek všech stupňů obtížnosti, kde si "svůj" terén najde skutečně každý lyžař nebo snowboardista. Nedostatku sněhu se bát nemusíte, v případě nepřízně počasí je na Dolní Moravě výkonný zasněžovací systém na všech tratích. Přijeďte ideálně už v sobotu 17. prosince, kdy se koná tu Grand Opening - oficiální zahájení celé sezóny. Každý rok je to velká zábava a nudit se nebudete vy ani vaše děti.

Další akcí, která stojí za návštěvu, jsou Adventure nights. Ty jsou velmi oblíbené v zahraničí a u nás na ně narazíte jen na Dolní Moravě. Začínají vždy v sobotu (28.1. – 11.3.2017) ve 20:00 a je to nezapomenutelná noční show, kde uvidíte instruktory při freestyle exhibicích, žongléry s ohněm a laserovými efekty a roztančené rolby zkušených rolbařů. K Adventure nights patří i celodenní program se soutěžemi pro děti i dospělé a happy hours na vybrané drinky.

SkialpNa hory se samozřejmě těšte i na nejširší sjezdové tratě v Jeseníkách včetně profesionální lyžařské školy a více než 50 km upravených běžeckých tratí. Letos se můžete s dětmi vyřádit i v rozšířeném dětském skiparku. Nebo zkuste sáňky, boby, výlety na sněžnicích nebo adrenalinovou cross dráhu. Adrenalin zažijete i na tzv. Fun Line. To je netradiční trať pro lyžaře i snowboardisty, která je plná klopených zatáček a terénních vln, zakončená je 8 metrů dlouhým tunelem. Troufnete si? Pokud se chystáte trávit dovolenou aktivně, určitě si pořiďte skipass online se slevou. Vyhnete se tak frontám u pokladen a ještě ušetříte.
Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Skiareál Dolní Morava – 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti

Lyžařský areál Dolní Morava leží v údolí obce Dolní Morava nedaleko od vrcholu Králického Sněžníku (1 424 m n. m.). Zdejší sjezdové tratě patří k tomu nejlepšímu, co může lyžař v České republice najít. Obsluhovány jsou 2 lanovkami a 3 vleky.

Další aktuality

6.10.
2022
Velká pardubická se pojede už v neděli

Velká pardubická se pojede už v neděli

Pardubický kraj | Letní sporty
28.9.
2022
Plno bramborových jídel bude k ochutnání ve skanzenu Veselý Kopec

Plno bramborových jídel bude k ochutnání ve skanzenu Veselý Kopec

Pardubický kraj | Gurmánská turistika