Úvod > Aktuality > Na Dobříš za pohodou a luxusem ve stylu rokoka a klasicismu
Zážitky

Na Dobříš za pohodou a luxusem ve stylu rokoka a klasicismu

  • Vydáno11. ledna 2010
Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou a láká k návštěvě všechny milovníky historie i rodiny s dětmi. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo – Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Od srpna 2009 je zde nově otevřena expozice Dobříšských přízraků aneb děsivá podívaná inspirovaná místními pověstmi.
Zámek Dobříš je otevřen celoročně denně od pondělí do neděle, nabízí prohlídku expozice, francouzské zahrady a anglického parku. Je zde také možnost pořádání svatebních obřadů, gala večerů, koncertů, seminářů, tiskových konferencí a různých recepcí. Pro ty, kteří nebudou chtít po jednom dni místo opustit, nabízí romantické ubytování. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku.

Více informací:
Zámek Dobříš nedaleko od Prahy je otevřen celoročně široké veřejnosti včetně expozice a francouzského parku. Expozice je provozována správou zámku Dobříš. Zámek nabízí také možnost ubytování a konání společenských a jiných akcí, jako např. svateb, rodinných oslav, seminářů a konferencí.
Zámek Dobříš – na výlet po celý rok

Zámek Dobříš – na výlet po celý rok

Zámek Dobříš nedaleko od Prahy jehož současným majitelem je dipl. ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld, je otevřen celoročně široké veřejnosti. Zámek nabízí také možnost ubytování a konání společenských akcí, např. svateb a rodinných oslav.

Další aktuality