Úvod > Aktuality > Chvalský zámek zve na Svatoludmilskou pouť

Chvalský zámek zve na Svatoludmilskou pouť

Vydáno 14. září 2019 Zážitky
Oblíbená Svatoludmilská pouť se koná v neděli 15. 9. 2019 od 10 do 18 hod. v prostoru Chvalské tvrze. Čekají vás kolotoče, atrakce, stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Vše vyvrcholí koncertem Jana Spáleného & ASPM na nádvoří Chvalského zámku.
Na Chvalském zámkuPraze si už v neděli 15. září můžete společně s dětmi užít Svatoludmilskou pouť s celodenním zábavným programem.

Novinkou letošní pouti jsou středověké hrátky pro děti se střelnicí i dřevěným kolotočem na ruční pohon, na kterém se děti svezou zadarmo a také trhy s pestrou nabídkou řemesel (košíkář, keramik, cínařka, šperkaři, výrobci přírodní kosmetiky či dřevěných hraček a další). Také se těšte na zdravé mlsání domácí výroby, pouťové i svatební koláče, zářijový burčák či dolnopočernické pivo!

Program potrvá od 10 do 18 hodin a vstup na něj je zdarma. Po jeho skončení se bude od 19:00 konat kocert na zámeckém nádvoří, kde zahraje Jan Spálený & ASPM, vstupné bude stát 280 Kč.
Chvalský zámek v Horních Počernicích - dotek romantiky na okraji Prahy

Chvalský zámek v Horních Počernicích - dotek romantiky na okraji Prahy

Dominantou původní obce Chvaly na současném území Horních Počernic v Praze je již po staletí Chvalský zámek. Toto historicky přirozené centrum po rekonstrukci nabízí prostory pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je také pronajmout pro konání různých akcí.

Další aktuality