Úvod > Aktuality > Chvalský zámek zve na Svatoludmilskou pouť
Chvalský zámek zve na Svatoludmilskou pouť
">
Zážitky

Chvalský zámek zve na Svatoludmilskou pouť

  • Vydáno14. září 2019
Oblíbená Svatoludmilská pouť se koná v neděli 15. 9. 2019 od 10 do 18 hod. v prostoru Chvalské tvrze. Čekají vás kolotoče, atrakce, stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Vše vyvrcholí koncertem Jana Spáleného & ASPM na nádvoří Chvalského zámku.
Na Chvalském zámkuPraze si už v neděli 15. září můžete společně s dětmi užít Svatoludmilskou pouť s celodenním zábavným programem.

Novinkou letošní pouti jsou středověké hrátky pro děti se střelnicí i dřevěným kolotočem na ruční pohon, na kterém se děti svezou zadarmo a také trhy s pestrou nabídkou řemesel (košíkář, keramik, cínařka, šperkaři, výrobci přírodní kosmetiky či dřevěných hraček a další). Také se těšte na zdravé mlsání domácí výroby, pouťové i svatební koláče, zářijový burčák či dolnopočernické pivo!

Program potrvá od 10 do 18 hodin a vstup na něj je zdarma. Po jeho skončení se bude od 19:00 konat kocert na zámeckém nádvoří, kde zahraje Jan Spálený & ASPM, vstupné bude stát 280 Kč.
Chvalský zámek v Horních Počernicích – dotek romantiky na okraji Prahy

Chvalský zámek v Horních Počernicích – dotek romantiky na okraji Prahy

Dominantou původní obce Chvaly na současném území Horních Počernic v Praze je již po staletí Chvalský zámek. Toto historicky přirozené centrum po rekonstrukci nabízí prostory pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je také pronajmout pro konání různých akcí.