Úvod > Aktuality > Na Chateau Mcely se chystá africký slet princezen!
Na Chateau Mcely se chystá africký slet princezen!
">
Zážitky

Na Chateau Mcely se chystá africký slet princezen!

  • Vydáno5. září 2019
Princezny na scénu! Již po dvanácté! Dětská venkovní slavnost na Chateau Mcely se připravuje na víkend 6. – 8. září 2019. Inspirací výpravného programu bude "Nely v říši kouzel" z dětské knihy Inéz Cusumano. Rodinná atmosféra, královská rodina, lahůdky, princeznovský dort a hlavně spousta zábavy. Veškerý program má za cíl podpořit laskavé a milující vztahy dětí a rodičů, dětské sny a jejich nekonečnou fantazii.
Slet princezenSlet princezen má již mnoholetou tradici. Jejím cílem je potěšit děti i rodiče a souznít s mcelskou vizí, změnit svět k lepšímu i malými krůčky. I proto každý rok tým připravuje desatero a hodnoty pro princezny a prince, které mají děti inspirovat do dalších dnů. Slavnost bude zahájena v meditační zahradě anglického parku u sochy Matky a dcery, symbolizující lásku a mateřství. Hlavní porgram se uskuteční v sobotu 7. 9. 2019. Přijedou tančící pejsci, poníci, koníci a další zvířátka. Také klauni, kouzelníci, akrobati, gymnastky a tanečníci.

Chateau McelyKromě zkrášlování princezen, kouzelnické show a korunovace malých princů a princezen, děti čeká například výroba kouzelnické hůlky, náramku, rytí na ozdobičku nebo skleničku s Mistrem rytcem společnosti Moser a v neposlední řadě i hrátky se zvířátky: V zahradách Chateau Mcely budou k pohlazení poníci, oslíci i kamerunské kozičky a králíčci.

Ze zábavného programu nebude chybět ani závěsná akrobacie aneb čarování na tyči, šále a kruhu. Odpoledne se děti mohou těšit na diskotéku v parku za doprovodu oblíbených pěveckých hitů majitele zámku Jima Cusumano. Pro dospělé budou k dispozici projížďky modelem řady Mercedes-Benz.
Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika