Úvod > Aktuality > Na Čeladné se otevřela nová bobová dráha
Na Čeladné se otevřela nová bobová dráha
"> "> ">
Zážitky

Na Čeladné se otevřela nová bobová dráha

Vydáno 6. prosince 2019
Na Čeladné v Beskydech se svezete na zbrusu nové bobové dráze! Vznikla na místě bývalé sjezdové tratě v lokalitě Ploština. Díky moderním a bezpečným bobům si můžete vyzkoušet rychlou jízdu beskydským terénem. Bobová dráha s příznačným názvem Boboffka je otevřena denně od 9:00 do 16:00.
Bobovka ČeladnáV místech bývalého lyžařského areálu Na Ploštině vyrostla 834 metrů dlouhá bobová dráha Boboffka s výškovým převýšením téměř 200 metrů. K jízdě slouží dvoumístné boby, se kterými můžete uhánět rychlostí až 40 kilometrů v hodině. Svézt se můžete po celý rok, kromě března a dubna, kdy je atrakce mimo provoz (ochrana rysa v Beskydech).

Je to bezpečná a moderní bobová dráha precizní německé kvality s moderními indukčními brzdami a jednoduchou obsluhou. Boby sami přibrzdí v místech kde je potřeba a vždy v části dojezdu. Zážitek z jízdy to nesnižuje a zároveň zvyšuje bezpečí.

Žízeň a hlad po sjezdu vám pomůže překonat stylový buffet, k dispozici je rovněž bezplatné parkoviště. Otevírací doba je denně od 9:00 do 16:00 hodin, 1 jízda stojí 80 Kč, děti do 90 cm jezdí zdarma (pro dospělé a děti od tří let, děti do osmi roků pouze v doprovodu rodičů). Veselými maskoty Boboffky jsou medvěd Bobo a zajíc Fofo.
Chráněná krajinná oblast Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy

CHKO Beskydy je svou rozlohou 1 160 km² největší chráněnou krajinnou oblastí v České republice. Naleznete zde původní pralesovité porosty, horské louky s výskytem vzácných karpatských rostlin a živočichů i unikátní pseudokrasové jevy.

Boboffka - bobová dráha Čeladná

Boboffka - bobová dráha Čeladná

Na Čeladné v Beskydech se svezete na bobové dráze! Vznikla na místě bývalé sjezdové tratě v lokalitě Ploština. Díky moderním a bezpečným bobům si můžete vyzkoušet rychlou jízdu beskydským terénem. Bobová dráha s příznačným názvem Boboffka je otevřena denně.

Další aktuality

24.6.
2021
Do Jeseníků i Beskyd vás pohodlně dopraví cyklobusy

Do Jeseníků i Beskyd vás pohodlně dopraví cyklobusy

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
8.6.
2021
10 tipů na nejkrásnější fotomísta Karlovy Studánky

10 tipů na nejkrásnější fotomísta Karlovy Studánky

Severní Morava a Slezsko | Zážitky