Úvod > Aktuality > Na Bobové dráze je opět otevřené lanové centrum s novou velkou trampolínou
Na Bobové dráze je opet otevrené lanové centrum s novou velkou trampolínou
"> Na Bobové dráze je opet otevrené lanové centrum s novou velkou trampolínou "> Na Bobové dráze v Praze mužete behem letní sezony navštívit také lanový park "> Trampolínu mohou deti využít pri návšteve lanového parku vždy o víkendech "> V 10 metrech nad zemí jsou pripraveny prekážky pro dospelé
Letní sporty

Na Bobové dráze je opět otevřené lanové centrum s novou velkou trampolínou

  • Vydáno10. května 2013
Bobová dráha na pražském Proseku otevřela Lanový park, do něhož zve každý víkend dospělé i dětské návštěvníky. Kromě dovádění v parku je dospělým i dětem v areálu Bobové dráhy nově k dispozici také velká trampolína. Neposedné děti skákání na dlouhou chvíli zabaví a nakonec i příjemně unaví.
Na Bobové dráze v Praze můžete během letní sezony navštívit také lanový park. V 10 metrech nad zemí jsou připraveny překážky pro dospělé, v bezpečné výšce pod nimi pak jejich dětská verze s lanovou skluzavkou. V letošním roce zde mohou návštěvníci vyzkoušet novou atrakci – velkou trampolínu, kde se zabaví i dospělí.

Bylo zjištěno, že 10minutovým skákáním na trampolíně člověk vydá tolik energie jako při 30minutovém běhu. Na rozdíl od běhání ale při skákání netrpí klouby otřesy. Cvičení je navíc velmi dobré na posílení břišního svalstva. Skákání na trampolíně je proto ideálním a zábavným kondičním cvičením pro celou rodinu. Díky novým technologiím také pohybem bezpečným.

Trampolínu mohou děti využít při návštěvě lanového parku vždy o víkendech a svátcích až do září. Ve všední dny si mohou přijít zaskákat i dospělí. Bobová dráha je otevřena každý den od 10.00 do 22.00 stejně jako dětské hřiště a restaurace.


Bobová dráha Prosek – 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha Prosek – 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás.