Úvod > Aktuality > Museum Kampa nabízí pro školáky online programy
Museum Kampa nabízí pro školáky online programy
"> "> "> ">
Kultura

Museum Kampa nabízí pro školáky online programy

  • Vydáno1. dubna 2020
Museum Kampa je sice zavřené, ale rozhodně nespí! Nyní vás sice kurátoři nemohou pozvat na žádnou z výstav, vymýšlí ale, jak vám umění Františka Kupky a dalších umělkyň a umělců ze sbírek Medy Mládkové připomínat alespoň na dálku. Pro děti a mládež Museum Kampa připravilo dva workshopy: Kufřík z Francie je určený pro školky a první třídy škol základních a Na vlně abstrakce pro středoškoláky.
museum kampaV současné chvíli je sice Museum Kampa uzavřeno, do stálé expozice věnované Františku Kupkovi však můžete nahlédnout alespoň zprostředkovaně. Do online podoby pro vás kurátoři převedli dva workshopy: Kufřík z Francie určený pro školky a první třídy škol základních a Na vlně abstrakce pro středoškoláky.

Pomocí online workshopů se vydáte na cestu životem česko-francouzského umělce Františka Kupky. Poznáte zajímavosti z jeho života i obrazů.

museum kampaA víte o tom, že se můžete stát členem Klubu přátel Musea Kampa a že to s sebou nese spoustu výhod? Kromě volných vstupů třeba i pozvánky na vernisáže. Nově můžete kartu přítele muzea objednat na e-mailu shop@museumkampa.cz a poplatek uhradit převodem na účet. Karta s prodlouženou platností (na 14 měsíců od převzetí) na vás bude trpělivě čekat v muzejním obchodě, dokud si pro ni nepřijdete. A spolu s ní i drobný dárek jako poděkování za podporu v těchto nelehkých časech.
 
Museum Kampa – objevte sbírky umění 20. století

Museum Kampa – objevte sbírky umění 20. století

Prohlídka Musea Kampa, možná i s odborným výkladem, vás zavede do tajů světa moderního umění. Museum Kampa, Nadace Jana a Medy Mládkových, pečuje o rozsáhlé sbírky dvou ikon v dějinách umění 20. století, Františka Kupky a Otto Gutfreunda, a o Sbírku středoevropského moderního umění.