Úvod > Aktuality > Mistři Dakaru opět změří své síly na Šiklově mlýně
Mistri Dakaru opet zmerí své síly na Šiklove mlýne
"> Mistri Dakaru opet zmerí své síly na Šiklove mlýne "> Obzvlášte atraktivní jsou závody detí, kdy tem nejmenším je kolem 6 let "> Závod je volný a prihlásit se muže každý, kdo chce své síly zmerit s profesionálními jezdci
Letní sporty

Mistři Dakaru opět změří své síly na Šiklově mlýně

  • Vydáno19. dubna 2015
Sobota 25. dubna je již potřetí na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem věnována příznivcům offroadů. Na dráze se proti sobě postaví motocykly, čtyřkolky i auta a užijí si ten správný adrenalin. Nenechte si ujít offroadový víkend s jedinečnou podívanou na špičkové jezdce!

Offroad Šiklův mlýnPoslední dubnový víkend se na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem opět koná OffROAD Maraton. Jedná se o extrémní vytrvalostní závody, kterých se každoročně zúčastňují i jezdci Rally Dakar v rámci tréninku na dakarské závody. A jinak tomu nebude ani tentokrát. V sobotu 25. 4. 2015 se i vy přijďte podívat na tyto profesionály, kteří se utkají v náročném závodu.

Ale OffROAD Maraton není jen o jezdcích dakaru, závodit zde budou všichni milovníci offroadů všech věkových kategorií mužů i žen. Již nyní je přihlášeno více než 50 bugin a aut speciálů, přes 100 závodních čtyřkolek a 150 motocyklů. Nejen kvalitní zázemí Šiklova mlýna s ubytováním a stravováním sem každoročně láká nové a nové závodníky. Tento rok jezdci poprvé vyzkouší novou trať, která splňuje požadavky světových závodů. Trať je speciálně upravená a rozšířená, což umožňuje hlavně bezpečné předjíždění, ale díky tomu i napínavější závody.

TraťPokud máte nutkání změřit své síly s profesionály, jen do toho. Závod je otevřený a může se jej účastnit každý, kdo splňuje podmínky závodu. Standardní vstupné na závod je pak 80 Kč pro dospělé a 40 Kč pro děti do 12 let. Nenechte si ujít offroadový víkend s jedinečnou podívanou na špičkové jezdce.   

Samotný závod OffROAD Maraton 2015 začíná v sobotu již v 7:30 závodem sportovních motorek všech kategorií a starších juniorů. V 11 hodin pokračují závodní čtyřkolky a na 14:30 jsou připraveny obzvláště atraktivní závody dětí, kdy těm nejmenším je kolem 6 let. Věřte, že již v tomto věku vypadají jako ostřílení jezdci a hlavně bravurně zvládají offroadovou trať. Od půl páté až do večerních hodin bude pro všechny kategorie probíhat závod bugin a aut speciálů. Po celý den se návštěvníci i jezdci mohou těšit na pivečko a nějaké ty pochoutky z udírny.

Šiklův mlýn – Off-road areál

Šiklův mlýn – Off-road areál

Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty, na čtyřkolkách nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci.

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp Šiklův mlýn – kombinace ubytování, zábavy a krásné přírody

Kemp leží uprostřed největšího přírodního zábavního areálu v ČR – Westernového městečka Šiklův mlýn. Unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.