Úvod > Aktuality > Mimořádný festival Krásný Ztráty Live míří o víkendu na statek Všetice
Mimořádný festival Krásný Ztráty Live míří o víkendu na statek Všetice
"> "> ">
Kultura

Mimořádný festival Krásný Ztráty Live míří o víkendu na statek Všetice

  • Vydáno7. srpna 2019
Akce Krásný Ztráty Live, jejímž dějištěm bude areál statku Všetice na Benešovsku, začne v pátek 9. srpnae a potrvá do pozdních nočních hodin soboty 10. července 2019. Michal Prokop bude tradičně hostitelem hudebně lahůdkového programu, jenž proběhne na třech scénách. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích a budou k dispozici i na místě.
Michal ProkopKřest nového vydání klasického alba a řada duetů jednoho z nejpopulárnějších českých zpěváků Michala Prokopa s řadou jeho hostů – i to bude náplní třetího ročníku festivalu Krásný ztráty live, který se uskuteční 9. a 10. srpna 2019 na statku ve středočeských Všeticích.

Poprvé si Michal Prokop zazpívá už v pátek odpoledne v rámci projektu Pocta Petru Skoumalovi. Je samozřejmé, že se Michal Prokop rád zúčastní právě tohoto projektu – Petr Skoumal byl dlouhá léta jeho dvorním skladatelem a na některých Prokopových albech hostoval i jako instrumentalista. V pátek ovšem bude Michal Prokop doslova na roztrhání, kromě vlastního koncertního bloku bude ještě hostovat se stále populárnější zpěvačkou a písničkářkou Never Sol a do třetice, hostitel festivalu se ještě objeví v nočním bloku Davida Kollera. Zde Michal Prokop poprvé zabrousí mimo svůj standardní repertoár.
 

Sobota s Vladimírem Mišíkem, Vlastou Redlem a dalšími umělci

Vladimír MišíkSobotní program Krásných ztrát live přinese písňovou spolupráci Michala Prokopa s jeho generačním vrstevníkem a souputníkem Vladimírem Mišíkem. Obě legendy českého rockového zpěvu si opět společně vystřihnou Mišíkův evergreen Špejchar Blues, který patří k rodinnému stříbru české populární hudby. Ostatně, blues mají silně obsaženo ve své muzikantské DNA oba protagonisté a není divu, že si právě tuto píseň zvolili ke svému "jam sessionu".
Lenka DusilováSobotní prime time bude na festivalu patřit Vlastovi Redlovi a i v jeho bloku se jako host Michal Prokop objeví. A bude zajímavé sledovat, jak se jeho genetická výbava rodilého Pražáka, celoživotně poznamenaného americkým blues a soulem, s Redlovou moravskou rozevlátostí vyrovná.

Dále na festivalu vystoupí například Lenka Dusilová, Laura a její tygři, Lili Marlene, Laco Déczi, kapela Zrní a další. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích a budou k dispozici i na místě. Jednodenní vstupenka stojí 890 Kč, dvoudenní pak 1290 Kč.
Statek a hotel Všetice

Statek a hotel Všetice

Hotel Všetice naleznete ve stejnojmenné obci 35 km jižně od Prahy. Je součástí areálu Statku Všetice jehož druhou část tvoří moderní jezdecký areál.

Další aktuality