Úvod > Aktuality > Milion kostek na hraní – zábava pro všechny v Letňanech!
Milion kostek na hraní - zábava pro všechny v Letňanech!
">
Zážitky

Milion kostek na hraní – zábava pro všechny v Letňanech!

  • Vydáno10. dubna 2017
15 milionů kostek, 2 tisíce metrů čtverečních, více než 3 stovky modelů, to vše rozděleno do 10 tematických regionů. Mega stavby nejnavštěvovanějších českých památek, technické modely na ovládání, nejdelší vláčkodráha, rozhledna se 17 tisíci minifigurek – to vše vás čeká v lego zemi v pražských Letňanech.
Vydejte se na výlet do lego země, Brick Republic, země, kde je všechno možné. Prozkoumejte veliké a věrné modely nejnavštěvovanějších českých památek, jako jsou zámek Lednice, hrad Karlštejn nebo katedrála sv. Víta. Jako první můžete navštívit zrekonstruované Národní muzeum včetně vnitřních expozic. Dále můžete obdivovat Kaplického knihovnu, pražský Tančící dům a mnoho dalších světových architektonických skvostů.

Motůrky, písty a modely na ovládání pobaví děti i dospělé. Proleťte se s dráčkem Bezzubkou, zazávoďte si v autech nebo prozkoumejte vojenskou techniku ze 2. světové války. Potkejte známé filmové hrdiny i scény. Prohlédněte si školu čar a kouzel v Bradavicích, vyfoťte se s Mrtvou nevěstou, střihorukým Edwardem, Terminátorem či Sněhurkou. Nejdelší vláčkodráha s více než 60 metry kolejí, několika nádražími, stanicemi a vlaky.

5. ročník největší interaktivní výstavy modelů z lego kostek se uskuteční v termínu 1. dubna až 30. června 2017 v PVA Expo Praha Letňany.