Úvod > Aktuality > Mezinárodní taneční festival roztančí Ústí nad Labem
Mezinárodní taneční festival roztančí Ústí nad Labem
"> "> "> "> ">
Zážitky

Mezinárodní taneční festival roztančí Ústí nad Labem

  • Vydáno31. října 2019
První listopadový víkend 2. a 3. 11. 2019 se v ústeckém Sportcentru Sluneta uskuteční jubilejní 50. Mezinárodní taneční festival. Jedná se o dvoudenní unikátní tradiční taneční akci, která byla zařazena do projektu Rodinné stříbro Ústeckého kraje.
Sportcentrum Sluneta v Ústí nad Labem bude ve dnech 2. a 3. listopadu hostit jubilejní 50. ročník Mezinárodního tanečního festivalu 2019. Program akce, která je zapsána do programu Rodinného stříbra Ústeckého kraje, bude pestrý a diváci zhlédnou velmi kvalitní taneční soutěže.

Zároveň se letos bude slavit velké jubileum a můžete se tedy samozřejmě těšit i na zajímavý doprovodný program a známé moderátory. Sobotním slavnostním večerem, který začíná v 18:00 hod. vás provedou Jan Čenský a Kamila Tománková.

tanečníciMilovníci tanců se mohou těšit na Mistrovství světa v tanečním sportu Showdance latin profesionálů. Jedná se o tanečně velice kvalitní páry a showdance tomu dává ještě jiný rozměr a příběh. Tradičně budou na programu i národní šampionáty v showdance a formacích. Letošní novinkou bude na Mezinárodním tanečním festivalu Mistrovství ČR v tanečním sportu seniorů (kategorie nad 35 let) v latině a ve standardu.