Úvod > Aktuality > Městském muzeum v Nové Pace zve na výstavu Svět kostiček aneb Seva - český fenomén
Městském muzeum v Nové Pace zve na výstavu Svět kostiček aneb Seva - český fenomén
"> "> "> ">

Městském muzeum v Nové Pace zve na výstavu Svět kostiček aneb Seva - český fenomén

Vydáno 3. července 2020 Zážitky
Komorní výstava české stavebnice Seva mapuje historické milníky od prvních komerčních sad se světle modrými konstrukčními dílky až po horkou letní novinku letošního roku 2020. Výstava začala 1. července v městském muzeu v Nové Pace, kde potrvá až do začátku září.
výstava SevaVýstava Svět kostiček v městském muzeu v Nové Pace je určená nejen pro pamětníky této legendární české stavebnice. Komorní výstava Seva, stavebnice s více než 40letou tradicí, nabízí unikátní podívanou na modely ze čtyř dekád výroby továrních setů a vlastní tvorbu patrona projektu Svět kostiček. Výstava mapuje historické milníky od prvních komerčních sad se světle modrými konstrukčními dílky až po horkou letní novinku letošního roku 2020.

Ochutnávka z vlastní ateliérové tvorby odstartovala 1. července v městském muzeu v Nové Pace a potrvá až do 6. září 2020. Těšit se můžete na desítky různorodých modelů a také na soutěž o hodnotné ceny formou Kvízovky. Výstava se nachází v Suchardově domě, otevřeno je denně od 9:00 do 17:00 hodin
Svět kostiček v městském muzeu v Nové Pace

1.7.
6.9.
Svět kostiček v městském muzeu v Nové Pace

Výstava nejen pro pamětníky legendární české stavebnice SEVA s více než 40. letou tradicí nabídne unikátní podívanou na modely ze čtyř dekád výroby továrních setů a vlastní tvorbu patrona projektu Svět kostiček.