!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Mariánskolázeňský vánoční trh zaplní kolonádu
Mariánskolázeňský vánoční trh zaplní kolonádu
"> "> Mariánskolázenský vánocní trh "> Mariánské Lázne zvou na tradicní trhy "> Lázenská kolonáda v Mariánských Lázních
Kultura

Mariánskolázeňský vánoční trh zaplní kolonádu

Vydáno 2. prosince 2020
Mariánskolázeňský vánoční trh na Kolonádě se letos bude konat během celého adventu, od 6. do 22. prosince 2020. Trh bude slavnostně zahájen v neděli 6. prosince, kdy se v 17:00 také poprvé rozzáří vánoční strom. Oblíbená akce proběhne za aktuálně platných bezpečnostních opatření, hygienicky a bezpečně.
Tradiční trhV neděli 6. prosince budou zahájeny letošní trhy na mariánskolázeňské kolonádě, které potrvají až do 20. prosince 2020. Vše bude probíhat za aktuálně platných bezpečnostních opatření, hygienicky a bezpečně. Ani letos nebudou chybět stánky s rozmanitým zbožím a adventními specialitami nebo ukázky řemesel. Na vánočním trhu se také bude pravidelně obměňovat nabídka stánkového prodeje, pokaždé zde najdete něco nového a ochutnáte nové i tradiční vánoční dobroty. K dostání budou vánoční stromky i ryby.

vánoční trhy mariánské lázněPro děti bude připraven, jako každý rok, kolotoč a další nejrůznější atrakce. Přijďte během Vánoc ochutnat svařák, horkou medovinu, vánoční punč, rozmanité polévky a jiné lahůdky. V oblasti Městské tržnice bude pořádán mini trh pod názvem Mikulášský pavilón, který bude uveden do provozu Mikulášskou nadílkou pro nejmenší obyvatele Mariánských Lázní.
Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.