!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Mariánskolázeňský vánoční trh zaplní kolonádu
Mariánskolázenský vánocní trh
"> Mariánskolázenský vánocní trh "> Mariánské Lázne zvou na tradicní trhy "> Lázenská kolonáda v Mariánských Lázních
Kultura

Mariánskolázeňský vánoční trh zaplní kolonádu

Vydáno 1. prosince 2019
Mariánskolázeňský vánoční trh na Kolonádě se letos bude konat během celého adventu. Trh bude slavnostně zahájen v neděli 1. prosince, kdy se v 17:00 také poprvé rozzáří vánoční strom. Až do konce trhů 22. prosince se můžete těšit na bohatý kulturní program. Poslední adventní týden, tedy od 18. do 22. prosince 2019 se trhy přesunou do mariánskolázeňské tržnice.
Tradiční trhV neděli 1. prosince budou zahájeny letošní trhy na mariánskolázeňské kolonádě, které potrvají až do 22. prosince 2019. Můžete těšit nejen na přední umělce z celé ČR, ale především na mnoho místních souborů a spolků. Nebudou chybět samozřejmě stánky s rozmanitým zbožím a adventními specialitami, ukázky řemesel, výtvarné dílny a výstavy děl dětí místních škol. Na vánočním trhu se také bude pravidelně obměňovat nabídka stánkového prodeje, pokaždé zde najdete něco nového a ochutnáte nové i tradiční vánoční dobroty.

Pro děti bude připraven, jako každý rok, kolotoč, divadelní představení a další nejrůznější atrakce.

vystoupení na šáláchNa programu bude ve čtvrtek 5.12. v 16:30 Mikulášsko-čertovská show s Milanem Mudrochem hudebně zábavný program pro děti. Na vánočním trhu zahraje v průběhu adventu třeba Jiří Schmitzer, Vojta Kotek si odskočí z natáčení nového filmu a přijede zahrát se svojí kapelou This, svižnou klezmer/gipsy muzikou nás zahřejí oblíbení plzeňští Tabasker nebo vesele irsky zabarvení Cheers.

Od 18. do 22. prosince se vánoční trhy přesunou do mariánskolázeňské tržnice, kde budou k dostání vánoční stromky, ale i živé ryby. Přijďte během Vánoc ochutnat svařák, horkou medovinu, vánoční punč, rozmanité polévky a jiné lahůdky. Na trhu se bude pravidelně obměňovat nabídka stánkového prodeje, takže zde pokaždé najdete něco nového a ochutnáte nové i tradiční vánoční dobroty.
Mariánskolázeňský vánoční trh

6.12.
20.12.
Mariánskolázeňský vánoční trh

Od 6. do 20. prosince se kolonáda v Mariánských Lázních promění v adventní tržiště. Kromě stánků s vánočním zbožím, dobrotami, medovinou a svařeným vínem se můžete těšit na ukázky řemesel, spoustu koncertů a tanečních, divadelních a akrobatických vystoupení.

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Další aktuality

21.10.
2020
Vydejete se na kole za krásami Karlovarského kraje

Vydejete se na kole za krásami Karlovarského kraje

Západočeské lázně | Letní sporty
2.10.
2020
Podzimní dovolená plná relaxu a pohodlí vás čeká v Karlovarském kraji

Podzimní dovolená plná relaxu a pohodlí vás čeká v Karlovarském kraji

Západočeské lázně | Lázně a wellness