Úvod > Aktuality > Mariánky jsou na lyžaře připraveny v nasněženém bílém kabátě
Skiareál Mariánky oblíbený i pro  snowboarding
"> Skiareál Mariánky oblíbený i pro  snowboarding "> V provozu detský park, a to u legendární cervené kabinkové lanovky "> Mariánky jsou na lyžare pripraveny v nasneženém bílém kabáte
Zimní sporty

Mariánky jsou na lyžaře připraveny v nasněženém bílém kabátě

  • Vydáno25. prosince 2018
Skiareál Mariánky – Mariánské Lázně zahajuje zimní sezónu dnes v 9:00. V provozu jsou následující dopravní zařízení – kabinková lanovka a sjezdovka Krakonoška. Výška sněhové pokrývky od 40 do 70 cm technického sněhu. Nově je k dispozici prodej skipasů online.
SnowboardistaSkiareál Mariánky nabízí vyžití pro lyžaře a snowboardisty pouhých 400 metrů od lázeňské kolonády. Na více než 1,5 km sjezdových tratí s obtížností od modré po černou si to své najde téměř každý a o zimní zábavu na sněhu se v případě nedostatku přírodního sněhu starají sněžná děla – 100 % ploch sjezdovek je technicky zasněžováno. Parkování přímo ve skiareálu je pro všechny návštěvníky zdarma.

Provoz na Slalomáku ve Ski areálu Mariánské Lázně  – lyžuje se od 9:00 do 16:00.
Ski areál Mariánské Lázně

Ski areál Mariánské Lázně

Do Mariánských Lázní nemusíte jezdit pouze relaxovat do lázní. Využít můžete také nabídky Ski areálu Mariánské Lázně, kde můžete lyžovat jako začátečníci, ale i závodní lyžaři.