Úvod > Aktuality > Maminky na mateřské mohou do pátku navštívit zoo Zlín jen za korunu
Maminky na materské mohou do pátku navštívit zoo Zlín jen za korunu
"> Maminky na materské mohou do pátku navštívit zoo Zlín jen za korunu "> V breznu a ríjnu budou mít možnost zoo navštívit deti z detských domovu "> Poslední mesíc v roce je vyhrazen pro ty, kerí v roce 2015 venují zoologické zahrade sponzorský dar
Příroda

Maminky na mateřské mohou do pátku navštívit zoo Zlín jen za korunu

  • Vydáno2. února 2015
Zoologická zahrada Zlín připravila pro své návštěvníky zajímavou akci s názvem Do Zoo za kačku! V určitých měsících roku, konkrétně v únoru, březnu, říjnu, listopadu a v prosinci, nabízí zoo ve Zlíně vybraným skupinám návštěvníků týden se vstupným za symbolickou 1 Kč. Od pondělí 2. února do pátku 6. února mohou výhodné vstupné aktuálně využít maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené.
Zoo ZlínZoologická zahrada ve Zlíně láká ve vybraných měsících různé skupiny návštěvníků na symbolické vstupné pouze za 1 korunu. Až do pátku 6. února mohou do Zoo přijít všechny maminky na rodičovské nebo mateřské dovolené v doprovodu dítěte do 3 let. Vstupné pro starší děti potom stojí 40 korun.

V březnu a říjnu budou mít možnost zoo navštívit děti z dětských domovů. Ty mohou přijít od 2. do 6. března nebo od 5. do 9. října. Nabídka platí pro děti do 15 let, jedinou podmínkou je nahlášení návštěvy předem.

Další akce je potom přichystána pro prarodiče s vnoučaty. Od 2. do 6. listopadu mají babičky a dědečci vstup pouze za korunu, doprovázející vnoučata platí vstupné ve výši 40 Kč na osobu.

Poslední měsíc v roce je vyhrazen pro ty, keří v roce 2015 věnují zoologické zahradě sponzorský dar. Ti mohou zoo navštívit za korunu od 30. listopadu do 4. prosince. Podmínkou je předložit kartičku Sponzoruji ZOO Zlín v pokladně zoo.
Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Zoo Zlín – jedno z nejkrásnějších míst celé Moravy

Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Nachází se 4 km od Zlína směrem na Holešov a patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů.