Úvod > Aktuality > Maloskalský jarmark oživí již podesáté kemp Ostrov
Maloskalský jarmark oživí již podesáté kemp Ostrov
"> "> "> Maloskalský jarmark oživí již poctvrté kemp Ostrov "> "> Maloskalský jarmark
Kultura

Maloskalský jarmark oživí již podesáté kemp Ostrov

  • Vydáno3. září 2019
Také v letošním roce se můžete těšit na Maloskalský jarmark, který se uskuteční 7. září od 10:00 do 18:00 hodin v kempu Ostrov. Opět se tu sejdou regionální řemeslníci, umělci, pěstitelé, chovatelé a zkrátka všichni kumštýři, kteří přijdou ukázat, co se jim pěkného podařilo vyrobit či vypěstovat. Připraven bude rovněž bohatý kulturní program, přednášky, soutěž o nejlepší marmeládu, tombola i program pro děti.
JarmarkMaloskalský jarmark proběhne v sobotu 7. září 2019 v Kempu Ostrov, tradičně od 10:00 do 18:00 hodin. Chybět samozřejmě nebudou tradiční stánky, hudba a chutné občerstvení. V rámci jarmarku se také koná soutěž o nejlepší marmeládu.

Česká na vás jarmark plný řemeslných i uměleckých předmětů, regionálních vystavovatelů a prodejců. K dostání budou potraviny z místních zdrojů. Vystoupí Staročeští heligonkáři, velkým lákadlem je vystoupení oblíbeného dua žonglérů a akrobatů Bratři v tricku, kteří předvedou od 12:00 své vtipné představení Malíři. Příchozí se mohou těšit také na železnobrodský pěvecký sbor My Gospel nebo Orientální studio Najla.

marmeládaPro nejmenší děti jsou připraveny dvě divadelní pohádky divadla Had nebo celodenní zábavný program hned dvou rodinných center z blízkého okolí (Andílek a Břidlička). Symbolické vstupné bude dospělí 40 Kč a děti 20 Kč.

Pokud byste se chtěli zúčastnit soutěže "Maloskalská marmeláda a čatní" je třeba svůj výrobek i recept přinést do 11 hodin do kempu Ostrov, dno sklenice marmelády a recept zřetelně označte vašim jménem. Tři nejlepší výrobci marmelády budou odměněni, vyhlášení proběhne kolem 14:30 hodin. Každá hospodyňka obdrží lístek do tomboly pro dospělé zdarma.

Další aktuality