Úvod > Aktuality > Malevil Cup startuje již tuto sobotu!
Malevil Cup startuje již tuto sobotu!
"> "> ">
Letní sporty

Malevil Cup startuje již tuto sobotu!

  • Vydáno16. června 2015
Již tuto sobotu, 20.6., startuje v Podještědí jedinečný závod, kde se postaví na jednu startovní čáru při MTB marathonu spolu se zdravými cyklisty i paraplegici. Malevil Cup ale není jen o závodění. Je o setkávání, poznávání i pohodě. Připraven bude doprovodný program pro příznivce sportu i fanoušky od pátečního podvečera do nedělního rána.
International MTB marathon Malevil Cup dospěl k 16. narozeninám. Biková narozeninová párty se uskuteční třetí červnovou sobotu. Konkrétně 20. 6. 2015 v Jablonném v Podještědí a Ranči Malevil, v malebných Lužických a Žitavských horách.
 
Kromě kilometrové rozdílných tras Malevil Cupu je i letos vypsána trasa třetí na 40 kilometrů, určená primárně kadetům, juniorům, handicapovaným a všem, kteří si netroufají na zdolání stoupání z Oybinu na vrchol Hvozdu. Vyhlášena je i TEAMová soutěž, které se mohou zúčastnit tří a vícečlenná družstva.

Nezapomnělo se ani na nejmenší. Děti a mládež si mohou zazávodit v sobotu dopoledne přímo na ranči Malevil. Mezi fanoušky budou patřit i zvířátka malevilské zoo.
 
Nejenom sportem je živ člověk. Proto je od pátečního podvečera do nedělního časného rána připraven pro návštěvníky akce doprovodný program.
Královský Golf Club Malevil

Královský Golf Club Malevil

18jamkové golfové hřiště v nádherné přírodě. K dispozici je i driving range a putting green. Ke zlepšení vlastní hry můžete využít služeb profesionálního trenéra a cvičitelů mládeže a široké veřejnosti.

Resort Malevil  – nejhezčí místo na světě

Resort Malevil – nejhezčí místo na světě

Velkoryse pojatý resort nabízí snad všechny možnosti vyžití, na které si lze vzpomenout. Resort Malevil najdete v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí.

Další aktuality

6.10.
2022
Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty!

Podzimní Singltrek nadchne všechny cyklisty!

Liberecký kraj | Letní sporty
28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl