Úvod > Aktuality > Malá Úpa hostí Mezinárodní festival outdoorových filmů

Malá Úpa hostí Mezinárodní festival outdoorových filmů

Vydáno 6. prosince 2018 Zážitky
Již 16. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů doputuje ve dnech 6. - 8. prosince také do Galerie Celnice v Malé Úpě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. Užijte si advent jak má být: Přes den lyžování a večer sledování outdoorových pecek!
outdoor_Fotka_4Také letos zavítá Mezinárodní festival outdoorových filmů do krkonošské Malé Úpy. Promítat se bude v Galerii Celnice ve dnech 6. - 8. prosince v blocích 17:00 - 18:45 a 19:00 - 20:45 hodin. Diváci uvidí filmy ze všech čtyř festivalových kategorií - dobrodružný a extrémní sportovní film, horský a horolezecký film, dobrodružný vodní sportovní film a cestopisný film. V průběhu třech promítacích dnů budou mít návštěvníci možnost procestovat prakticky celý svět, od Budapešti přes Himálaj, Sibiř, Indii, ostrovy v Tichém oceánu až do jižní Afriky, jižní Ameriky a Kanady. Sledovat budou život domorodých kmenů, horolezecké výkony či sjíždění nebezpečných řek, nahlédnou třeba i do historie skialpinismu.

festival outdoorZájemce však upozorňujeme, že Galerie Celnice v Malé Úpě má omezenou kapacitu, pokud si tedy diváci chtějí být jistí, že si v klidu sednou, nechť si rezervují místa na adrese: galerie@malaupa.cz.

Outdoorový festival v Malé Úpě je možno také spojit s prvním lyžováním. Lyžařské středisko SKiMU bude připraveno, takže den můžou návštěvníci strávit na zasněženém svahu, večer si pak odpočinout u zajímavých filmů. Kromě pěkného kulturního zážitku mohou návštěvníci festivalu ochutnat místní pivo Trautenberk vařené pro horaly z vody stékající ze svahů Sněžky.
Czech Skipass 2018/2019

Czech Skipass 2018/2019

Úspěšný projekt Czech Skipass – lyžařská celosezónní permanentka, která umožňuje návštěvníkům užít si 215 km sjezdových tratí ve 23 předních domácích skiareálech – pokračuje i letos. Czech Skipass zahrnuje 40 lanovek a 135 vleků.

Ski areál Malá Úpa

Ski areál Malá Úpa

Lyžařské centrum SKiMU se nachází v katastru obce Malá Úpa ve východní části Krkonoš v těsné blízkosti státní hranice s Polskem. Díky své poloze v 1000 m n.m. je jedním znejvýše položených středisek v České republice.

Další aktuality

17.1.
2019
V Jilemnici opět stojí obří sněhový Krakonoš

V Jilemnici opět stojí obří sněhový Krakonoš

Krkonoše a Podkrkonoší | Zážitky
17.1.
2019
Vydejte se na krkonošské hřebeny do Malé Úpy na závody rohaček

Vydejte se na krkonošské hřebeny do Malé Úpy na závody rohaček

Krkonoše a Podkrkonoší | Zážitky