Úvod > Aktuality > Lyžuj a plav ve Ski areálu Razula: ke skipasu hodina zdarma v termálních bazénech
Návštevníci Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích si se skipasem užijí nejen lyžování
"> Návštevníci Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích si se skipasem užijí nejen lyžování "> Bazény Wellness Horal ve Velkých Karlovicích prinášejí relaxaci i zábavu "> Nyní už vás v Beskydech nezaskocí ani obleva v zime nebo deštivé pocasí v léte
Zimní sporty

Lyžuj a plav ve Ski areálu Razula: ke skipasu hodina zdarma v termálních bazénech

  • Vydáno2. ledna 2019
Návštěvníci Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích si se skipasem užijí nejen lyžování, ale také koupání. Od 2. 1. 2019 mohou opět využít bonusovou akci "Lyžuj a plav", díky které získají k vybraným typům skipasů vstup zdarma na 1 hodinu do termálních bazénů Wellness Horal. Po lyžování tak můžou hodinu zdarma relaxovat ve slané vodě vyhřívané na 36°C a dopřát si odpočinek po dni stráveném na sjezdovkách.
Akce Lyžuj a plav se vztahuje na jednodenní, dvoudenní a večerní skipas do celého Ski areálu Razula. Hodinový vstup do termálních bazénů je možný ve všední dny.
 
Relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény se nachází v hotelu Horal vedle sjezdovky Horal. Tvoří ho plavecký, zábavně relaxační a dětský bazén s odpočinkovou terasou a Vital barem. K bezplatnému vstupu do bazénů si mohou lyžaři přikoupit vstup také do saunového světa a dopřát si odpočinek v saunách, páře, tepidáriu nebo venkovním whirlpoolu a také oblíbené saunovací rituály.
 
Ski areál Razula tvoří tři sjezdovky o celkové délce 1,6 km. Zkušené sjezdaře nejvíc láká hlavní sjezdovka Razula dlouhá 1 km s převýšením 210 metrů. Rodiny s dětmi vyhledávají sjezdovku Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje také lyžařská škola a snowtubing.

 
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Zážitková restaurace Vyhlídka ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice na Valašsku přinášejí novinku pro všechny gurmány a labužníky. Ve Spa hotelu Lanterna byla otevřena jedna z prvních zážitkových restaurací na Východní Moravě. Vznikla v prostorách bývalé zimní zahrady hotelové restaurace.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Další aktuality