Úvod > Aktuality > Lyžařský areál Annaberg chystá pro děti minizávod na lyžích
Na Annabergu se chystá detský minizávod na lyžích
"> Na Annabergu se chystá detský minizávod na lyžích "> Závod zacne ve 13 hodin "> Všichni malí závodníci budou odmeneni sladkostmi
Zimní sporty

Lyžařský areál Annaberg chystá pro děti minizávod na lyžích

  • Vydáno29. ledna 2013
Lyžařské středisko Annaberg, které leží v Andělské Hoře v Jeseníkách deset kilometrů od Bruntálu, zve na 1. února všechny školáky. Na den pololetních prázdnin tu připravili prázdninový minizávod na lyžích.
Lyžařské středisko Annaberg chystá na páteční odpoledne prázdninový minizávod na lyžích pro děti. Všichni malí závodníci budou odměněni sladkostmi a po ukončení závodu se bude losovat o čokoládový dort. Závod začíná ve 13 hodin.
 
Středisko Annaberg se snaží zaujmout rodiny s dětmi. Malí závodníci zde lyžují až do devíti let zdarma. Letos tu investovali do nákupu 40 metrů dlouhého pojízdného „koberce“. Stojí tu také kratší 50 metrů dlouhý vlek i malý svah určený pro děti na sáňkách a bobech. Milovníci rychlé jízdy si mohou svůj čas změřit na slalomové trati.

Lyžařský areál Annaberg otevřel letos také nový snowpark. Zahrnuje třináct překážek, nechybí jednodušší boxy ani dvanáctimetrový rail pro zkušené. Snowpark je umístěný v horní části letos nově otevřené sjezdovky tak, aby byl oddělený od hlavní sjezdovky.

Snowboard park ve ski areálu Annaberg

Snowboard park ve ski areálu Annaberg

Snowpark v lyžařském středisku Annaberg leží v Andělské Hoře v Jeseníkách asi deset kilometrů od Bruntálu. Nachází se v horní části sjezdovky a nabízí třináct překážek.

Lyžařský areál Annaberg: Andělská Hora a Suchá Rudná

Lyžařský areál Annaberg: Andělská Hora a Suchá Rudná

V podhůří Jeseníků mezi Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem leží lyžařský areál Annanberg se dvěma lokalitami, Suchou Rudnou a Andělskou Horou, pro které platí jednotný odbavovací systém. Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi.