Úvod > Aktuality > Lyžaře na Bílé v Beskydech potěší lepší zasněžování a karta hosta
Lyžare na Bílé v Beskydech poteší lepší zasnežování a karta hosta
"> Lyžare na Bílé v Beskydech poteší lepší zasnežování a karta hosta "> Soucástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístený na sjezdovce c. 5 v jižní cásti areálu "> Využít mužete také slevové karty, které nabízejí celou radu atraktivních výhod a slev
Zimní sporty

Lyžaře na Bílé v Beskydech potěší lepší zasněžování a karta hosta

  • Vydáno17. listopadu 2014
Ve Skiareálu Bílá připravili celou řadu novinek pro letošní sezónu. Výkyvům počasí by měl předcházet zmodernizovaný zasněžovací systém. V dětském lyžařském parku usnadní lyžování malým návštěvníkům pojízdný koberec. A všichni hosté budou mít možnost vyzkoušet výhody Beskydy Card a karty hosta Bílá v Beskydech.
SnowboardLyžařský areál Bílá je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky s homologací FIS přes sjezdovky  střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístěný na sjezdovce č. 5 v jižní části areálu. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování.

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít čtyři upravované běžecké trasy o délce 20, 33, 10 a 16 m, využívající  stávající turistické trasy Beskyd. V areálu je v provozu lyžařska škola i pro ty nejmenší začínající lyžaře a SKI servis a půjčovna lyžařského vybavení jak pro sjezdové lyžování, tak i pro snowboarding a běh na lyžích.

Využít můžete také slevové karty, které nabízejí celou řadu atraktivních výhod a slev. Beskydy Card je vystavená na jméno, vybavená unikátním číslem a čárovým kódem a nárok na čerpání výhod má pouze držitel karty. Všechny výhody najdete přímo na webových stránkách karty. Beskydy Card je platná 12 měsíců, takže ji můžete využívat při Vašich cestách po turistické oblasti Beskydy – Valašsko v každém ročním období. Kartu bude možné zakoupit a používat od 1. prosince 2014. Na podobném principu, ale na menší lokalitě, bude fungovat i karta hosta Bílá, kterou můžete získat například od svého ubytovatele. K dispozici bude opět od začátku prosince.
Skiareál Bílá v Beskydech

Skiareál Bílá v Beskydech

Ski areál Bílá v Beskydech se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. Ski region Bílá, zahrnující také Skiareál Mezivodí, nabízí osm sjezdovek a sedačkovou lanovku v areálu v Bílé a čtyři sjezdovky v Mezivodí.