Úvod > Aktuality > Listopadový program v Galaxii začne závodem dětí na jezdítkách
Listopadový program v Galaxii začne závodem dětí na jezdítkách
">
Zážitky

Listopadový program v Galaxii začne závodem dětí na jezdítkách

Spoustu akcí připravil pro své návštěvníky v listopadu Rodinný zábavní park Galaxie ve Zlíně. První z nich se uskuteční už v sobotu 3. listopadu.
Rodinný zábavní park Galaxie se nachází na Vršavě. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. 
 
Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.
 
Kromě zmiňovaného občerstvení park Galaxie nabízí rodičům internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů.
 
Program – listopad:

3. 11. v 15 hodin Závody dětí na jezdítkách
Registrace závodníků na recepci, závodu se mohou zúčastnit všechny děti. Vyhrává se opět dárková vstupenka do Galaxie v každé kategorii.
 
17. 11. Den boje za svobodu a demokracii – během svátků mohou děti využít nabídky Galaxie 2v1 (celodenní vstup, teplý oběd, nápoj) nebo se přihlásit do Listopadové tvořivé dílny.
 
17. 11. Listopadová tvořivá dílna – 9.30 do 15 hod, akce je určena pro kluky i holky, tentokrát budeme vyrábět dráčky, v poledne si dáme dobrý oběd (těstoviny penne s rajčatovou omáčkou a sýrem), v ceně 333 Kč je řádění, soutěže, neustálý pedagogický dohled, pitný režim, materiál na tvoření a odpolední ovocná svačinka.
 
21. 11. Galaxie pro dospělé - tradičnířádění pouze a jen pro náctileté (16 – 99let!), Galaxie bude nachystaná od 19.30 do 23 hodin, ideální jako večírek nebo oslava narozenin a zábava s přáteli, cena 70 Kč.
 
24. 11. Rodinná soutěž v hodu na koš – od 15 hod, přihlašujte se na recepci. Vítězná rodina se bude radovat z dárkové vstupenky do Galaxie!!

Čtvrteční kavárna pro rodiče s malými dětmi – každý všední čtvrtek  8., 15., 22. ,29. 11. mimo prázdniny a svátky od 9 do 11 hod, cena se nemění – 50 Kč/hod, děti do dvou let zcela zdarma.

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu s atrakcemi, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Další aktuality