Úvod > Aktuality > Listopadový program v Galaxii začne závodem dětí na jezdítkách
Zážitky

Listopadový program v Galaxii začne závodem dětí na jezdítkách

  • Vydáno30. října 2012
Spoustu akcí připravil pro své návštěvníky v listopadu Rodinný zábavní park Galaxie ve Zlíně. První z nich se uskuteční už v sobotu 3. listopadu.
Rodinný zábavní park Galaxie se nachází na Vršavě. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. 
 
Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.
 
Kromě zmiňovaného občerstvení park Galaxie nabízí rodičům internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů.
 
Program – listopad:

3. 11. v 15 hodin Závody dětí na jezdítkách
Registrace závodníků na recepci, závodu se mohou zúčastnit všechny děti. Vyhrává se opět dárková vstupenka do Galaxie v každé kategorii.
 
17. 11. Den boje za svobodu a demokracii – během svátků mohou děti využít nabídky Galaxie 2v1 (celodenní vstup, teplý oběd, nápoj) nebo se přihlásit do Listopadové tvořivé dílny.
 
17. 11. Listopadová tvořivá dílna – 9.30 do 15 hod, akce je určena pro kluky i holky, tentokrát budeme vyrábět dráčky, v poledne si dáme dobrý oběd (těstoviny penne s rajčatovou omáčkou a sýrem), v ceně 333 Kč je řádění, soutěže, neustálý pedagogický dohled, pitný režim, materiál na tvoření a odpolední ovocná svačinka.
 
21. 11. Galaxie pro dospělé - tradičnířádění pouze a jen pro náctileté (16 – 99let!), Galaxie bude nachystaná od 19.30 do 23 hodin, ideální jako večírek nebo oslava narozenin a zábava s přáteli, cena 70 Kč.
 
24. 11. Rodinná soutěž v hodu na koš – od 15 hod, přihlašujte se na recepci. Vítězná rodina se bude radovat z dárkové vstupenky do Galaxie!!

Čtvrteční kavárna pro rodiče s malými dětmi – každý všední čtvrtek  8., 15., 22. ,29. 11. mimo prázdniny a svátky od 9 do 11 hod, cena se nemění – 50 Kč/hod, děti do dvou let zcela zdarma.

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu s atrakcemi, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Další aktuality

Užijte si jarní prázdniny v Zoo Zlín

Pro všechny návštěvníky, kteří během jarních prázdnin zavítají do zlínské zoologické zahrady, nabízí zoo speciální prázdninový program. Děti i dospělí se tak mohou těšit na komentované krmení u vybraných expozic zvířat a milovníky přírody jistě potěší i právě kvetoucí první jarní květinky.
Zlínský kraj | Příroda

Poznejte národní kulturní památky Zlínského kraje

Poznejte unikátní památky Zlínského kraje, které jsou zapsány na seznamu národních kulturních památek. Kromě zámků a církevních památek je na něm i Valašské muzeum v přírodě a několik fojtství. V každé roční době jsou krásné Pustevny, za návštěvu ale stojí i nedávno zrekonstruovaný Památník Ploština nebo barokní hřbitov ve Střílkách.
Zlínský kraj | Památky

Užijte si rodinnou zábavu za jakéhokoli počasí v Dětském světě na výstavišti v Kroměříži

Nebaví vás jen sedět doma a chcete mít zážitky, na které jen tak nezapomenete? Vyrazte do Dětského světa v Kroměříži plného atrakcí. Bavit se zde budou malí i velcí. Vychutnejte si návštěvu unikátního zábavního parku, který vám nabízí zábavu pro celou rodinu, a to za jakéhokoliv počasí.
Zlínský kraj | Zážitky

Fašankové obchůzky ve Strání, prohlídky sklárny a další fašankové oslavy na Moravě

Masopust, fašank, fašinek, ostatky, končiny, bláznivé dny nebo voračky – to všechno jsou jména pro stejný svátek, jehož čas přichází během února. A pokud chcete vidět oslavy jako za starých časů, doporučíme vám akci, která se od těch ostatních v lecčems liší: Fašankový festival ve Strání a další fašankové oslavy na Slovácku a východní Moravě. Letos se zde bude hlavní program konat v sobotu 10. února 2024.
Zlínský kraj | Památky

Jarní prázdniny 2024: tipy pro týden 19. – 25. února

Třetí týden jarních prázdnin v období od 19. až 25. února 2024 začne pro děti z Kroměříže, Uherského Hradiště, Vsetína, Zlína, ale také budou mít volno žáci a studenti z okresů Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice a Nový Jičín. Užít si prázdninové dny mohou děti například v aquaparcích, Zoo Zlín, na pražském letišti a v nejrůznějších zábavních expozicích.
Zlínský kraj | Zážitky

Masopust ve skanzenu v Rožnově propukne v sobotu

V sobotu 3. 2. 2024 se od 9:00 do 16:00 uskuteční v prostorách Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě tradiční masopustní program. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční masopustní obchůzky z obce Francova Lhota a folklorního souboru Beskyd ze Zubří. Rožnovský soubor Javořina představí Hru o svaté Dorotě. Po celý den bude hrát dechová hudba Galička a v Billově domě hospodyně nasmaží „boží milosti“. Na závěr programu vystoupí sbor dobrovolných hasičů z Francovy Lhoty s pásmem pochovávání basy
Zlínský kraj | Zážitky

Skleníky Květné zahrady v Kroměříži opět rozkvetly kaméliemi, přijďte se podívat!

Ve sklenících v Květné zahradě, která figuruje na seznamu památek UNESCO, opět po roce vykvetly vzácné kamélie. Od soboty 3. února 2024 bude probíhat tradiční výstava kamélií, letos s podtitulem „Belle Élégance Le Parfum“. Půvabné rostlinky se staly součástí expozic ve Velkém a Palmovém skleníku. V Kroměříži zkušení zahradníci pěstují na čtyři desítky exemplářů, které jsou staré více než sto let.
Zlínský kraj | Památky

Lešetínský fašank ovládne v sobotu Zlín

Masopusty a fašanky nemusí být jen záležitostí menších měst, vesnic či skanzenů. Svou tradiční slavnost má i Zlín, kde se masopust tradičně koná v ulici Lešetín, známé svou takřka starosvětskou atmosférou. Letošní fašank se koná už tuto sobotu, 3. února 2024. Akce se koná na ulicích Lešetín I, Lešetín II a Kvítková.
Zlínský kraj | Gurmánská turistika