Úvod > Aktuality > Limonádový Joe vstoupí v sobotu na Šiklově mlýně do westernového nebe
Limonádový Joe u nás oslaví 50 let od natocení tohoto nejlepšího ceského westernu
"> Limonádový Joe u nás oslaví 50 let od natocení tohoto nejlepšího ceského westernu "> Dopoledne na vás ceká ukázka výuky country tancu a od 15 hodin bude probíhat vystoupení profesionálních skupin "> Celý týden od 10 hodin probíhá po celém areálu Šiklova mlýna tanecní výuka
Zážitky

Limonádový Joe vstoupí v sobotu na Šiklově mlýně do westernového nebe

  • Vydáno14. července 2014
V sobotu 19.7. vystoupí na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem Karel Fiala alias Limonádový Joe. Již tradičně patří třetí týden na Šiklově mlýně kurzu country tanců pod názvem "Americký týden", jehož vrcholem je sobotní Taneční festival s vystoupením nejlepších tanečních skupin všech žánrů i samotných účastníků kurzu s večerní crazy show tentokrát nazvanou „Westernové nebe“ s Karlem Fialou v hlavní roli.

Taneční festivalLimonádový Joe u nás oslaví 50 let od natočení tohoto nejlepšího českého westernu. Karel Fiala přijede na svém bělouši a nebudou chybět ani známé árie "Whisky to je moje gusto" a "So far". Příjemným zpestřením pro návštěvníky bude i možnost vyfocení se s touto legendou našeho showbyznysu či získání jeho podpisu. Výjimečný víkend to bude i pro samotné organizátory Jiřího "Jeffa" Vašáka a jeho pražskou taneční skupinu Caramella, kteří tento rok na Šiklově mlýně oslaví 20. ročník. 

Celý týden od 10 hodin probíhá po celém areálu Šiklova mlýna taneční výuka, kterou můžete zhlédnout i vy návštěvníci. Tyto taneční workshopy se střídají se standardním denním programem Šiklova mlýna. A je vskutku na co se dívat. Klasický country tanec střídá line dance, kde jsou použity prvky moderní hudby i tance nebo clogging, což je opravdový americký stepařský tanec a oblíbený je i square, který se tancuje ve čtverylkách na jednoduchou anglickou nápovědu. Při tomto bohatém programu není divu, že se pak ze samotných návštěvníků často stávají účastníci kurzu.

Taneční festival 1I vy se tak můžete přímo na místě přihlásit na kurz pro rok 2015. Výuka je určena pokročilým i začátečníkům. Školitelé jsou zkušení tanečníci a instruktoři. Celý týden je zakončen sobotním Tanečním festivalem, kdy už od rána bude standardní program Šiklova mlýna doplněn o bohaté taneční ukázky. Dopoledne na vás čeká ukázka výuky country tanců a od 15 hodin bude probíhat vystoupení profesionálních skupin nejen z České republiky. Na 21. hodinu je připravené slavnostní vyhlášení třech nejlepších tanečních skupin. Celý den bude zakončen speciální noční crazy show, kde opět herci Šiklova mlýna strhnou publikum svým neuvěřitelným talentem pro improvizaci s Karlem Fialou v hlavní roli. Přijďte se inspirovat a nechte se i vy okouzlit moderním country tancem.

Šiklův mlýn – Off-road areál

Šiklův mlýn – Off-road areál

Příznivci military stylu se vyřádí při jízdě v bojovém vozidle pěchoty, na čtyřkolkách nebo ve vlastním voze či motorce. Pravidelně se na offroadové dráze konají mistrovské závody nebo srazy a můžete uspořádat i svoji vlastní akci.

Přírodní aquapark na Šiklově mlýně

Přírodní aquapark na Šiklově mlýně

Koupací biotop se nachází v areálu westernového městečka Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem. K čistění vody se nepoužívají chemické přípravky, ale k odstraňování nežádoucích látek dochází pomocí přirozených biologických procesů působením mikroorganismů a vodních rostlin.

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn – westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.