Úvod > Aktuality > Planetárium v liberecké iQlandii přichystalo nový pořad pro nejmenší diváky

Planetárium v liberecké iQlandii přichystalo nový pořad pro nejmenší diváky

Vydáno 14. března 2019 Zážitky
Liberecká iQlandia připravila zcela nový pořad pro nejmenší návštěvníky planetária s názvem Se zvířátky o vesmíru. Jedná se o zábavně-naučný program pro děti od 5 let. Úplně poprvé se bude vysílat v neděli 17. března v 9:30 hodin.
Se zvířátky o vesmíruOd neděle 17. března 2019 je v libereckém planetáriu v iQlandii přichystána nová projekce pro nejmenší diváky "Se zvířátky o vesmíru". Ježek, zajíc, krtek a sova jsou čtyři kamarádi, kteří se sešli na kraji lesa, aby prozkoumali hvězdářskou základnu. Přijďte se svými nejmenšími objevovat taky!

Po projekci však program v planetárium nekončí. Zdejší lektoři malým i velkým divákům ještě předvedou, jaké další krásy vesmír ukrývá. Živě komentovaná část patří vždy mezi populární části programu. Vždy bude přizpůsobena věku a zvídavosti dětí. Dohromady trvá program 45 minut a doporučuje se pro děti od 5 let, jejich rodiče i prarodiče. Cena je 110 Kč pro dospělého, 80 Kč pro děti od tří do patnácti let

iqlandiaPokud se vám po programu nechce hned domů, doporučujeme zakoupit výhodný balíček, který obsahuje program v Planetáriu a vstup do expozic iQparku, který se nachází hned naproti - v Centru Babylon. Cena kombinované vstupenky je 250 Kč pro dospělého a 180 Kč pro dítě. Tak vzhůru ke hvězdám se čtyřmi zvířecími kamarády a jedním lektorem!
Science centrum iQlandia s Planetáriem

Science centrum iQlandia s Planetáriem

Supermoderní science centrum iQLANDIA otevřelo své brány prvním návštěvníkům v březnu roku 2014. Hlavním tahákem je humanoidní robot Thespian, první v České republice, a také špičkové Planetárium. Velký zájem je i o další interaktivní exponáty, kterých tu je více než ž čtyři stovky.

Se zvířátky o vesmíru

Se zvířátky o vesmíru

Liberecká iQLANDIA zve do svého Planetária ty nejmenší diváky! Planetárníci si pro děti od pěti let a jejich rodiče nachystali na březen a duben přímo kosmickou pohádku pod názvem „Se zvířátky o vesmíru“.

iQpark - první science centrum v České republice

iQpark - první science centrum v České republice

První science centrum v ČR, které zpřístupňuje vědu a techniku i těm nejmenším, a to prostřednictvím více než 300 interaktivních exponátů a speciálních lektorských programů.

Další aktuality

10.1.
2019
Zima je v libereckém Babylonu ve znamení zábavy

Zima je v libereckém Babylonu ve znamení zábavy

Českolipsko a Jizerské hory | Zážitky
4.2.
2019
V Plavech se bude znovu létat na saních

V Plavech se bude znovu létat na saních

Českolipsko a Jizerské hory | Zážitky