Úvod > Aktuality > Liberecký Babylon odmění za vysvědčení děti i jejich rodiče
Liberecký Babylon odmení za vysvedcení deti i jejich rodice
"> Liberecký Babylon odmení za vysvedcení deti i jejich rodice "> Den plný vodní zábavy si deti budou moci užít v bazénech ve stylu hlubinného podmorského sveta "> Tobogánová hala
Letní sporty

Liberecký Babylon odmění za vysvědčení děti i jejich rodiče

  • Vydáno18. června 2014
Centrum Babylon u příležitosti konce školního roku odmění v rámci akce "Vykoupej v tom rodiče" školáky i jejich rodiče. Každý rodič žáka do 140 cm, který od 27. do 29. června navštíví se svým dítětem Centrum Babylon, získá celodenní vstupné do Aquaparku za polovinu běžné ceny.

BabylonPremianti, kteří přijdou do Centra Babylon ukázat svá vysvědčení se samými jedničkami, získají navíc jako odměnu za studijní úspěchy celodenní volnou vstupenku do Aquaparku za symbolických 20 korun. Každá dvacetikoruna, která se v rámci této akce vybere, navíc poputuje na podporu libereckého Dětského centra Sluníčko.

Den plný vodní zábavy si děti budou moci užít v bazénech ve stylu hlubinného podmořského světa známého z příběhů Julese Verna. Vyřádit se mohou na čtyřech tobogánech, skluzavkách nebo v divoké řece. Rodiče si mezi tím mohou odpočinout v relaxační zóně, užít si masáž v perličkové lázni a načerpat síly ve vyhřívaném bazénku, a to vše v atmosféře přímořského městečka, ve kterém nechybí ani obchody a občerstvení.

Centrum BabylonAkce "Vykoupej v tom rodiče" proběhne v režimu 1+1, takže každý školák může získat zvýhodněný vstup pro jednoho z rodičů. Rodiny se dvěma školáky mohou strávit den v Aquaparku za výhodných podmínek s oběma rodiči.

Další akce a novinky chystá Centrum Babylon i pro letošní léto. Nabídku vodních atrakcí  od 1. července rozšíří interaktivní vodní hrad umístěný ve Fontánové hale. Prostor pro slunění poskytne Sluneční terasa, která v příznivém počasí nabídne nově také doprovodný zábavný program. V chladných dnech se návštěvníci budou moci ohřát v nově zrekonstruovaném Saunovém světě. Horkou novinkou letošního léta jsou i speciální permanentky na celodenní vstupné.

Další aktuality