Úvod > Aktuality > Letošní poslední adventní akce na zámku Potštejn bude stát za to
Letošní poslední adventní akce na zámku Potštejn bude stát za to
">
Památky

Letošní poslední adventní akce na zámku Potštejn bude stát za to

  • Vydáno25. prosince 2015
Zámek Potštejn, který byl postaven hrabětem Janem Ludvíkem Harbuval Chamaré v roce 1749, je ideálním místem pro malé i velké, pro ty co hledají historii a kulturu, ale i pro ty, kteří chtějí prožít něco opravdu nevšedního. Poslední Salón v roce 2015 se tu uskuteční ve středu 30. prosince 2015 od 18.00 hodin.
Vydejte se na prohlídku vánočně ozdobeného zámku v Potštejn. Sváteční posezení s přáteli je tradičně koncipováno do vánoční nálady za vůně vanilkových rohlíčků a jiných dobrot, které hospodyně přinesou ochutnat.

Upozorňujeme, že kapacita sálu je omezená, a proto je rezervace nutná (e-mail zdenek.novacek@kast.cz).
Tajemné sklepení zámek Potštejn-Bubákov

Tajemné sklepení zámek Potštejn-Bubákov

Zámek Potštejn na Rychnovsku nabízí návštěvníkům zajímavou atrakci, a to tajemné dvoupatrové zámecké sklepení Bubákov plné duchů historických postav Potštejna. Stálá expozice předvádí zábavnou formou jak pro děti, tak pro dospělé historii zámku, hradu, obce Potštejna a okolí.

Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zámek Potštejn – prohlídka historických interiérů

Zajímá vás, jak se zámek probudil z letitého spánku a již žije svým vlastním životem? Nově zrekonstruovaný barokní zámek Potštejn vás zve na prohlídku zámeckých interiérů, prohlídky pro děti i zajímavé noční prohlídky.