Úvod > Aktuality > Léto v Poděbradech: Atrium Letních lázní ožívá
Léto v Poděbradech: Atrium Letních lázní ožívá
"> "> "> "> "> "> "> ">
Kultura

Léto v Poděbradech: Atrium Letních lázní ožívá

  • Vydáno26. června 2021
Tento víkend se naplno otevírá Atrium Letních lázní v Poděbradech. Po loňském úspěšném prvním ročníku se i letos mohou těšit návštěvníci na zajímavé akce v rámci akce Léto v Poděbradech. Vystoupí zde například Ester Kočičková, Michal Prokop & Framus Five nebo Hana Zagorová a Petr Rezek.
PoděbradyV sobotu 26. června pokračuje Country festival. Večer od 18:00 hodin budou hrát kapely Trampstejk a Lážo plážo. V červenci (3. 7.) odstartuje kulturní program Jožka Šmukař s kapelou, známý zpěvák cimbálových a dechových kapel, jenž byl oceněn od prezidenta za zásluhy. Zazní písně V širém poli studánečka, Padá, padá rosenka, Za tú horú vysokú a další písně.
 
Pro milovníky humoru je 10. 7. připravena stand-up comedy Na Stojáka, v čele s Ester Kočičkovou, Richardem Nedvědem a Adélou Elbel. Třetí červencový čtvrtek 15. 7. se uskuteční zábavný pořad Hovory od srdce, tentokrát s českým divadelním a filmovým hercem a také synem české herečky Veroniky Žilkové.
 
Program letošního léta je opravdu pestrý, po loňském vyprodaném koncertu přijede 24. 7. opět Michal Prokop & Framus Five. Představí průřez jejich dosavadní tvorby, ale samozřejmě zazní i něco nového z desky Mohlo by to bejt nebe, i když oficiální křest nového alba proběhne až na festivalu ve Všeticích v srpnu.
 
Hana ZagorováPrvní srpnový pátek 6. 8. přijede do Poděbrad legendární česká zpěvačka Hana Zagorová, kterou doplní Petr Rezek společně s doprovodnou kapelou Boom!Band Jiřího Dvořáka.
 
Následovat bude 13. – 14. 8. dvoudenní Dechovkový festival. V průběhu pátku a soboty se prostřídají 3 kapely, kapela Jizeranka, K-music Lenka a Standa Keith, Přeloučská dechovka Vladimíra Kosiny a Křídlovanka. Poslední akcí je 10. 9. zářijový koncert jihočeské dechovky Babouci.
 
Atrium se nachází ve vnitrobloku za Kavárnou Viola a Galerii Ludvíka Kuby. Vstup je přes budovu Letních lázní.
 

Lázeňské novinky pro léto 2021

poděbradyHlavní novinkou letošního léta jsou krásně zrekonstruované zahrady v Hotelu Zámeček podle návrhu Ferdinanda Lefflera, známého zahradního architekta z pořadu Ferdinandovy zahrady.
 
Během léta by měla být dokončena stavba nového wellness centra s bazénem, saunovým světem, masážním bazénem, velkou vířivkou a kneippovým chodníkem.
 
Do konce července můžete zdarma navštívit výstavu Pasty Onera v naší lázeňské Galerii Ludvíka Kuby.
Ivana Bachová – K vodě

1.7.
3.10.
Ivana Bachová – K vodě

Srdečně vás zveme na výstavu obrazů Ivany Bachové (1995).

Farmářské trhy Poděbrady

16.4.
26.11.
Farmářské trhy Poděbrady

Provoz farmářských trhů v Poděbradech obnovujeme v nejbližším možném termínu, a to v pátek 16. dubna!

Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady

Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady

Multifunkční prostor zaměřený na prezentaci současného a moderního umění, architektury a designu.