Úvod > Aktuality > Léto v Aquapalace Praha bude hýřit barvami: přinese zábavu, koncerty i bohatý program
Léto v Aquapalace Praha bude hýřit barvami: přinese zábavu, koncerty i bohatý program
"> "> "> "> "> ">
Letní sporty

Léto v Aquapalace Praha bude hýřit barvami: přinese zábavu, koncerty i bohatý program

Vydáno 22. června 2021
Po dlouhé pauze, která trvala více než deset měsíců, se Aquapalace Praha dočkal otevření a vítá v pořadí již třináctou letní sezonu. Nadcházející prázdninový program se pro tentokrát zahalí do pestrobarevných tónů. Barevné léto přinese hned několik víkendových akcí pro děti i dospělé. Ti nejmenší se mohou opět těšit na bohatý animační program až do konce prázdnin. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

Atraktivní novinky a léto plné barev a koncertů

aquapark čestliceNa záplavu atrakcí a barev se mohou návštěvníci největšího aquaparku ve střední Evropě těšit až do 31. srpna 2021. Pro děti zde připravili bohatou zábavu plnou her, každodenních animací a také koncerty tolik oblíbené dívčí kapely Lollipopz, která tu otevřela své nové studio.

I v době nuceného uzavření čestlický aquapark nezahálel a pro své hosty z řad dětí i dospělých má připravenu řadu novinek: Divoká řeka, která je se svými 250 metry nejdivočejším a nejdelším tobogánem v ČR, se dočkala nového povrchu a jízda na ní tak bude rychlejší, ale zároveň bezpečnější. A spousta návštěvníků jistě s radostí uvítá i novinky, které na ně čekají v Saunovém světě.
 

Moře lákadel pro malé návštěvníky

čestlicePro letní sezonu v čestlickém aquaparku připravili zbrusu nový program ve stylu Barevného léta, který nabídne sérii dětských koncertů, zábavních vystoupení a pestrých animačních programů určených především dětem. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček
 
Ani toto léto nebudou chybět letní večery s velkolepou vodní laser show. Tématem dechberoucích projekcí je voda a vodní radovánky. Unikátní promítací plocha, tvořená tisíci kapiček, obsáhne více než 130 m2. Těšit se tak můžete na promítání medúz, delfínů a jiných ryb na vodní hladinu nebo na 3D holografické efekty. Laser show se bude promítat po dvaadvacáté hodině v Paláci pokladů s bazénem s umělým vlnobitím.

Zábavu pro všechny věkové kategorie přináší unikátní VR herna přímo pod vodní hladinou a virtuální realita na tobogánu s vesmírnou tematikou. Chybět nebude ani podvodní hudba v Korálovém dómu či mořské vlnobití.
 

Odpočinek a relax pro dospělé

čestliceZatímco si děti budou užívat bohatý letní program a nespočet zábavných atrakcí, dospělí návštěvníci jistě ocení možnost odpočinout si a zrelaxovat se. Příjemné osvěžení nabídnou Koral bar a Pool bar, kde se servírují letní drinky přímo do bazénu.
 
V Aquapalace Praha toho však na dospělé návštěvníky čeká mnohem víc! Zábavu si užijjí i venku – v rozsáhlé venkovní zahradě s lehátky a bazény, fitness workoutové zóně nebo pohodlné VIP zóně s privátními postelemi s nebesy, které ochrání před sluncem a zajistí soukromí.
 

Přísná hygienická pravidla

čestliceKaždý host je před vstupem do aquaparku zdarma na místě otestován neinvazivním antigenním testem. Zároveň je uvnitř areálu zabezpečen dostatek prostoru pro každého návštěvníka.

V čestlickém aquaparku prochází dohled nad kvalitou vody čtyřmi fázemi, očistou mechanickou, pomocí pískových filtrů, následně čistěním pomocí UV lamp, ozonizací a chlorací. Po dobu provozu provádí obsluha každé 4 hodiny pravidelné rozbory vody a jednou za 14 dní se provádí laboratorní odběr ze všech bazénů pro mikrobiologický rozbor. Čistota vody v celém areálu je dlouhodobě přísně kontrolovaná.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Další aktuality