Úvod > Aktuality

Aktuality Jihomoravský kraj

Láká vás chůze po lanech, zdolávání ferrat, jízda na čtyřkolce, horolecká stěna nebo třeba rafting na divoké řece? Letní adrenalinové aktivity uspokojí i ty nejodvážnější sportovce a rozproudí vám krev v žilách. Vyzkoušejte si volný pád, tandemový seskok, let horkovzdušným balónem nebo jízdu bojovým vozidlem pěchoty BVP. V nabídce máme také surf arénu, letecký simulátor, bobovou dráhu, jízdu ve formuli na závodním okruhu, paragliding, sky diving nebo létání ve větrném tunelu Hurricane factory a další letní adrenalinové aktivity z naší bohaté nabídky.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Jihomoravský kraj? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

Grand Prix v Brně 2020 by se letos mohla uskutečnit, rozhodnutí padne v květnu

I když nad oblíbenou soutěží silničních motocyklů, brněnskou Grand Prix České republiky, visí pomyslný Damoklův meč, promotérská společnost nadále se srpnovou akcí počítá. Pandemie koronavirové nákazy by ale Velkou cenu Brna mohla ohrozit, rozhodnutí o tom, zda se motocyklová soutěž bude konat padne koncem května. Letošní mistrovství světa silničních motocyklů připadá na 7. až 8. srpna 2020.
Jihomoravský kraj | Letní sporty

10 tipů, kam jít na paintball

Máte rádi akční zábavu, ale zároveň preferujete kolektivní sporty? Spojte adrenalin i společnost do jednoho. Své umění taktizovat i útočit zhodnotíte na některém z přírodních i městských hřišť. Sestavte si spolu s kamarády nebo rodinou svůj paintballový tým a vyražte na některé z deseti míst, které vám dnes přinášíme na Kudy z nudy.
Jihomoravský kraj | Letní sporty

Brněnskou Svratku ovládnou dračí lodě

Domácí sezóna závodů dračích lodí vrcholí. V sobotu 6. 10. 2018 rozčeří draci svými pádly hladinu brněnské Svratky, aby změřili své síly v jednom z posledních závodů tohoto roku – Prestige Cupu 2018. Závod se odehraje v areálu loděnice kanoistického oddílu TJ Lodních sportů Brno, který je zároveň pořadatelem závodu.
Jihomoravský kraj | Letní sporty

10 tipů kde si užít zorbing a skvělou zábavu

Každý, kdo touží po opravdu nevšedních zážitcích, uspokojí své potřeby právě v adrenalinových areálech po celé České republice. Aktivity spojené s uvolňováním adrenalinu do krve pozitivně ovlivňují lidskou psychiku. Neváhejte tedy a načerpejte duševní pohodu při zorbingu. Zorbing je zcela bezpečný adrenalinový zážitek a úžasná zábava! Zorbuje se obvykle na travnatém kopci, ale je také možné zorbovat na sněhu i na vodě.
Jihomoravský kraj | Letní sporty

Vyzkoušejte zorbing – adrenalin v kouli!

Chcete vyzkoušet něco nového? Máte rádi adrenalin a na poutích s oblibou vyhledáváte rychle se točící atrakce? Neváhejte a vyzkoušejte zorbing! V plastové průhledné kouli se spusťte s kopce nebo se na vodě koulejte dle libosti.
Jihomoravský kraj | Letní sporty