Úvod > Aktuality

Aktuality Celá ČR

In-line bruslení je populární hlavně v posledních letech a není zdaleka jen doménou mladších generací. Pokud jste nikdy nestáli na kolečkových bruslích, doporučujeme nejprve absolvovat nějaký kurz, nastudovat si zásady bezpečného bruslení a vyrazit na dobře upravenou bruslařskou stezku s nízkou náročností pro začátečníky. In-line dráhy ve městech i blízké přírodě rostou jako houby po dešti a nabízí spojení aktivního pohybu na bruslích s možností občerstvit se v přilehlých restauracích nebo využít další sportovní aktivity jako třeba beach volejbal nebo koupání.

Kam na in-line brusle do přírody?

In-line bruslení zažívá v poslední době velký rozmach. Spolu s tím přichází ke slovu důležité otázky: Kde bruslit? Nejvhodnější jsou samozřejmě vyasfaltované cyklostezky, a to právě díky hladkému povrchu, který je pro bruslaře nutností. V našich tipech vám přinášíme přehled oblíbených míst v Česku, kde si skvěle zabruslíte a také se pokocháte okolní krásnou krajinou.
Letní sporty

Jak (se) nezabít na in-line bruslích a kde si skvěle zajezdit

In-line brusle jsou módním sportem a jako takové zažívají neobyčejný rozkvět. Brusle má dnes (zejména ve městech) téměř každý a počet stezek pro bruslaře se také množí. Naneštěstí počet tras neroste tak rychle jako počet bruslařů. Povrchy jsou navíc využívány i cyklisty, a tak je na trasách často provoz jako na pražské magistrále.
Letní sporty

50 tipů, kam vyrazit na in-line bruslích

Láká vás výlet na in-line bruslích? Pokud ještě váháte kam se vydat, inspirujte se našimi tipy, které vás zavedou na ty nejhezčí úseky s kvalitním povrchem. Uvidíte, že mezi hladkým povrchem a krásnou okolní krajinou už nemusíte hledat kompromis.
Letní sporty