Úvod > Aktuality > Letní lázně Bohdaneč lákají na kulturu a kulinářské speciality
Letní lázně Bohdaneč lákají na kulturu a kulinářské speciality
">
Životní styl

Letní lázně Bohdaneč lákají na kulturu a kulinářské speciality

  • Vydáno10. srpna 2016
Bohdanečské kulturní a gastro léto pokračuje sérií koncertů, tanečních večerů, přednášek, historických prohlídek lázní a spoustou dalších akcí. Celoprázdninový program vyvrcholí 10. září Lázeňským vinobraním. Pokud se v nejbližších týdnech chystáte do Pardubického kraje, zpestřete si pobyt festivalem kultury a dobrého jídla, který pro své návštěvníky Léčebné lázně Bohdaneč připravily.
Lázně BohdanečMilovníky hudebních vystoupení pod širým nebem potěší promenádní koncerty v lázeňském parku. Pokud si hudbu raději vychutnáváte v pohodlí interiéru, zavítejte na večerní koncerty, nebo si ji aktivně užijte v rámci tanečních večerů s živou hudbou
 
V průběhu celého léta až do 10. září v Lázních Bohdaneč můžete současně ochutnávat sezónní gastronomické speciality. Právě v tento den Bohdanečské kulturní a gastro léto také vyvrcholí Lázeňským vinobraním. Návštěvníci tu od 13 hodin budou moci ochutnat vína českých a moravských vinařů a červený a bílý burčák. V prostorách lázní budou k vidění řemeslné výrobky, výstava českých paličkovaných krajek a k poslechu zahraje cimbálová muzika Konopjan.

Pavilon GočárLázně Bohdaneč se specializují na léčbu pohybového aparátu – revmatologických onemocnění, artrózy, Bechtěrevovy nemoci, totálních endoprotéz a poúrazovou rehabilitaci. Dlouhodobě dosahují výborných léčebných výsledků, zejména v rámci své specializace na časnou pooperační rehabilitaci. Díky ní se u pacientů rychleji zlepšuje zdravotní kondice, osvojení správných zdravotních návyků, cviků, dietního stravování a celkového celodenního režimu. Při léčbě pohybového aparátu  využívají unikátního způsobu aplikace slatiny v zábalových vanách, která šetrně působí pouze na postiženou část těla, takže klient po skončení procedury není „od hlavy až k patě od bahna“. Po celou dobu procedury současně zaručují stejnoměrnou teplotu slatiny. Uvedenou aplikací se účinek násobí a zároveň tolik nezatěžuje kardiovaskulární systém pacienta. Jsou vyhledávaným místem nejen k  léčbě, ale také k  zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. K tomu jsou také přizpůsobeny produktové balíčky a široká škála nabízených služeb.
Medical Wellness Clinic v Lázních Bohdaneč

Medical Wellness Clinic v Lázních Bohdaneč

Vyzkoušejte vyhlášené lázeňské procedury v Léčebných lázních Bohdaneč. Na výběr jich máte celou řadu, od těch klasických až po poslední trendy lázeňské terapie. Své malé lázně prožít v našem specializovaném pracovišti Medical Wellness Clinic, prvním svého druhu v českém lázeňském prostředí.

Wellness centrum léčebných lázní Bohdaneč

Wellness centrum léčebných lázní Bohdaneč

Finskou saunu, masáže, parní lázeň, vířivku, aromaterapii a mnoho dalších procedur pro zdraví, relax a dobrou kondici nabízí Wellness centrum v objektu Léčebných lázní Bohdaneč.

Léčebné lázně Bohdaneč – specialisté na léčbu pohybového aparátu

Léčebné lázně Bohdaneč – specialisté na léčbu pohybového aparátu

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Vynikající specialisté, široká nabídka léčebných a wellness procedur, masáží, zábalů a léčebných, relaxačních pobytů vás přesvědčí o správné volbě.