!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Letňanské výstaviště ožije hračkami a vtáhne vás do světa her
Letňanské výstaviště ožije hračkami a vtáhne vás do světa her
"> "> ">
Zážitky

Letňanské výstaviště ožije hračkami a vtáhne vás do světa her

  • Vydáno19. října 2021
Kdo si hraje, nezlobí. I tak by mohlo znít motto veletrhu hraček For Toys v pražských Letňanech. Pokud se i vy zajímáte o aktuální trendy a novinky na trhu s dětskými produkty nebo hledáte inspiraci na originální a kreativní hračky pro vaše děti navštivte veletrh hraček a her For Toys, veletrh potřeb pro děti a kojence For Babies a veletrh videoher a interaktivní zábavy For Games 2021 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech, od 21. do 24. října 2021.
For babiesOd 21. do 24. října 2021 bude areál PVA Expo Praha patřit oblíbenému veletrhu Veletrh For Toys, jehož součástí jsou další sekce veletrhu s názvy For Babies a For Games. Veletrh For Babies představí kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, dětský textil a obuv, potřeby pro denní hygienu a dětský nábytek. Veletrh For Games se zase zaměří na rozmanité hry, herní konzole a počítače.

V Letňanech tak v dostatečném předstihu získáte mnoho tipů na žhavé novinky, které letos určitě nebudou chybět na seznamu vánočních dárků vašich ratolestí. Zábava čeká na každého člena rodiny: stávající i nastávající maminky se ztratí v záplavě hraček, her a potřeb pro děti a miminka. Tatínci s většími dětmi pak ocení nejnovější herní pecky, které si budou moci vyzkoušet na všech herních platformách současnosti ! Chybět nebudou tematické přednášky, soutěže, závody, kreativní dílny nebo NERF akademie.

For gameNa svůj stánek vás zve Dino z Mnichova Hradiště, kde se můžete  seznámit s novinkami pro letošní podzim a dále nakoupit vánoční dárky, protože bude probíhat i veliký výprodej jako každý rok dospělých i dětských puzzlí a her za opravdu neskutečně nízkou cenu až 70%. Dále zde bude velká hrací zóna, kde si návštěvníci mohou samotné hry zahrát, menší si mohou složit puzzle nebo se zabavit u skládání obrázkových kostek. Prostě celá rodina si tu najde určitě program na dlouhou dobu.

Na veletrhu For Toys budou prezentovány hračky z rozmanitých materiálů, panenky, didaktické hračky a hry, stavebnice, hlavolamy, párty hračky nebo outdoorové aktivity.