Úvod > Aktuality > Letecké muzeum v Kunovicích nabízí virtuální prohlídky
Letecké muzeum v Kunovicích nabízí virtuální prohlídky
"> "> "> ">

Letecké muzeum v Kunovicích nabízí virtuální prohlídky

Vydáno 9. dubna 2020 Kultura
I v období celosvětového boje proti koronavirové infekci můžete navštívit Letecké muzeum v Kunovicích, a to virtuálně, přímo z pohodlí vašeho domova. Užijte si prohlídky ve 360° nebo přímo ve virtuální realitě 3D (Google CardBoard).
Letecké muzeum v Kunovicích nabízí svým příznivcům možnost návštěvy virtuálně, z pohodlí domova. Zakoupením „letenky“ získáte vstupenku do muzea s platností ode dne jeho otevření až do konce sezony 2021. Navíc provozovatelům pomůžete zajistit finance potřebné k udržení muzea po dobu, kdy musí být pro veřejnost uzavřeno, či bude omezen jeho provoz.
 
Po nákupu můžete virtuálně nastoupit na palubu TU-154M Naganský expres a do detailu si prohlédnout i jeho podpalubí. Lze se také podívat na další exponáty a posadit se třeba do kabiny L-39ZA Albatros.
 
Za vaši podporu získáte vstup do muzea, virtuální prohlídku a dárek. Hlavně však podpoříte dobrou věc.


 
 
Letecké muzeum v Kunovicích

Letecké muzeum v Kunovicích

Víte, že se u nás můžete letadel dotknout a do některých se i podívat? V muzeu nejsou mezi návštěvníky a vystavenými exponáty žádné bariéry. V rámci jednoho vstupného se můžete podívat do nitra letounů, poslouchat radiokomunikaci posádek s letištní věží Kunovice a nasát leteckou atmosféru.

Další aktuality