Úvod > Aktuality > Léčebné lázně Bohdaneč otevřou pavilon Bílý
Lécebné lázne Bohdanec otevrou pavilon Bílý
"> Lécebné lázne Bohdanec otevrou pavilon Bílý "> V cervnu by se mela otevrít i klinika cínské medicíny "> Lázne procházejí postupnou obnovou
Lázně a wellness

Léčebné lázně Bohdaneč otevřou pavilon Bílý

  • Vydáno10. února 2015
Léčebné lázně Bohdaneč nedaleko Pardubic letos dokončily rekonstrukci pavilonu Bílý. Opravený pavilon by se měl otevřít již tento měsíc. Bude v něm domov se zvláštním režimem pro osoby s Alzheimerovou chorobou a demencí.
Lázně BohdanečPavilon Bílý je nedílnou součástí celého areálu Léčebých lázní Bohdaneč. Mimo ubytovacích kapacit se zde nachází wellness centrum se saunou, párou a vířivkou, nechybí ani procedury (masáže, vířivé a perličkové koupele). S ostatními pavilony je propojen kolonádou.

Lázně procházejí postupnou obnovou. V minulých letech se podařilo částečně opravit a zprovoznit Gočárův pavilon, zároveň zde byla postavena nová vodárna a v červnu by se měla otevřít ve spolupráci s Fakultní nemocnicí v Hradci Králové i klinika čínské medicíny. Ke kulturním aktivitám slouží také nově opravená kavárna a kulturní sál, v dubnu 2015 se otevře i lázeňská restaurace určená zejména pro návštěvníky města.
Wellness centrum léčebných lázní Bohdaneč

Wellness centrum léčebných lázní Bohdaneč

Finskou saunu, masáže, parní lázeň, vířivku, aromaterapii a mnoho dalších procedur pro zdraví, relax a dobrou kondici nabízí Wellness centrum v objektu Léčebných lázní Bohdaneč.

Léčebné lázně Bohdaneč – specialisté na léčbu pohybového aparátu

Léčebné lázně Bohdaneč – specialisté na léčbu pohybového aparátu

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Vynikající specialisté, široká nabídka léčebných a wellness procedur, masáží, zábalů a léčebných, relaxačních pobytů vás přesvědčí o správné volbě.