!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Lázně Velichovky zvou na Martinské trhy
Lázně Velichovky zvou na Martinské trhy
"> ">
Lázně a wellness

Lázně Velichovky zvou na Martinské trhy

Vydáno 9. listopadu 2019
Již druhé "Svatomartinské trhy" se budou konat v neděli 10. 11. 2019 od 10:00 do 15:00 hodin v krásném prostředí lázeňského areálu v Lázních Velichovky. Můžete se těšit na řemeslný jarmark a bohatý kulturní program.
lázně velichovkyLázně Velichovky zvou srdečně všechny zájemce na Svatomartinské trhy, které se konají v neděli 10. listopadu od 10:00 do 15:00 v areálu lázní. Těšit se můžete na řemeslný jarmark, slavnostní otevření Martinských vín či hudební a taneční vystoupení. Děti i dospělé potěší ukázka tréninku agility a parkouru i ukázka dravců a sov.

Zároveň se bude v neděli také konat Den otevřených dveří Lázní Velichovky. Zaměstnanci lázní vás zde rádi provedou zázemím, kde probíhá většina procedur, a nahlédnete i do zdejší wellness zóny na Zimních lázních.

lázně velichovkyLázně Velichovky se specializují především na rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového ústrojí. K jedinečné pověsti lázní přispívá zdejší velmi hustá slatina, svým složením ojedinělá na území České republiky. Jedná se o křídovou slatinnou zeminu, napájenou prameny vody s obsahem uhličitanu vápenatého a železa. Ložisko, které se nachází nedaleko od lázeňského areálu, má zásobu této jedinečné slatinné zeminy na 150 – 200 let.
Lázně Velichovky - lázně prověřené staletími

Lázně Velichovky - lázně prověřené staletími

Lázně Velichovky se specializují zejména na léčbu pohybového ústrojí. Již více než 115 let využívají blahodárné účinky zdejší léčivé křídové slatinné zeminy, která je svým složením unikátní. Má vysoký obsah uhličitanu vápenatého a železa, díky čemuž je velmi účinná v léčbě pohybových problémů.

Další aktuality

21.1.
2021
Vyrazte do bílé stopy v Kladském pomezí

Vyrazte do bílé stopy v Kladském pomezí

Královéhradecko | Zimní sporty
17.1.
2021
Orlické hory jsou dosud neobjeveným rájem běžkařů

Orlické hory jsou dosud neobjeveným rájem běžkařů

Královéhradecko | Zimní sporty