Úvod > Aktuality > Lázně Bludov nabízí léčbu bolesti zad, kloubů i obezity
Lázně Bludov nabízí léčbu bolesti zad, kloubů i obezity
"> "> Lázne Bludov nabízí nové relaxacní služby i tradicní procedury "> Lázne dále pripravily nový program Hubnutí s radostí a garancí úbytku za 7 dnu "> Návštevníci Bludova se zde mohou zapojit také do zdravotního cvicení
Lázně a wellness

Lázně Bludov nabízí léčbu bolesti zad, kloubů i obezity

  • Vydáno1. února 2020
V Jeseníkách se nachází hned několik proslulých lázní. Patří mezi ně léčebný areál v Bludově, který je moderním lázeňským zařízením, nacházejícím se v malebném podhůří těchto hor. Lázně poskytují již od roku 1929 profesionální péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace.
Lázně BludovPokud při návštěvě Jeseníků hledáte vedle sportu nebo turistiky také trochu klidu a odpočinku, lázně Bludov jsou skvělým tipem. Pokud trpíte chronickými bolestmi zad, svalů a velkých kloubů a nebo jste po různých operačních výkonech na pohybovém aparátu, máte možnost využít léčebné programy, které vám pomohou zmírnit následky těchto stavů. Lázně  nabízím individuální léčebné programy na míru, zázemí moderního rehabilitačního centra, rehabilitační tým tvořený zkušenými lékaři, fyzioterapeuty a nutriční terapeutkou.

Cvičení na míčíchI jako samoplátci máte v lázních Bludov spoustu možností, jak si užít pobyt v lázních. Připravena je pro vás řada balíčků, například balíček Relax, Wellness či Detox a rovněž redukční pobyty na hubnutí o délce 5 nebo 7 dní s garancí úbytku váhy, který je určen pro ty, kteří to s hubnutím myslí vážně a nechtějí už žádné kompromisy. Návštěvníci Bludova se zde mohou zapojit také do zdravotního cvičení, aquaerobiku, jógy a nově nabízí lázně také kosmetické služby. Cvičení SM Systém pomůže pro změnu těm, kteří mají problémy a bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Oblíbená je také metoda tejpování, při které za pomoci speciálních lepících pásek umístěných na kůži v problémové oblasti dochází k pasivní podpoře kloubů a vazů.

Bludovské lázně lze doporučit také jako výlet, pokud je v horách zrovna nouze o sníh. V lázních mohou zregenerovat tělo i duši a poté se vydat na výlet na Bludovskou stráň nebo do nedalekého Šumperka "Po stopách malé Vídně".
Jeseníky – hory, které si zamilujete

Jeseníky – hory, které si zamilujete

Jeseníky s podhůřím jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě zde najdete stovky dobře značených tras jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Nejen vyhlášená střediska zimních sportů, ale i lázně, památky a kulturní akce jsou důvodem, proč je navštívit i v zimě.