Úvod > Aktuality

Aktuality Praha

Toužíte po dokonalém odpočinku? Pak jsou pro vás lázně a wellness to pravé. Nechte se hýčkat a ponořte se do horké vířivky. Lázně z vás udělají doslova nového člověka. Dopřejte si návštěvu sauny a masáže, vaše pokožka vám za to poděkuje a vy se budete cítit jako znovuzrození. Můžete si také vybrat nejrůznější wellness programy, které kombinují relaxaci, výborné jídlo, dobré víno a ubytování v luxusních hotelech nebo klidně i na zámku. Pokud máte rádi aktivní odpočinek, pak navštivte vybrané aquaparky a bazény, kde si zábavu užije celá rodina.
Zajímá vás aktuální dění v regionu Praha? Na portálu Kudyznudy.cz najdete tisíce novinek a tipů kam zrovna vyrazit. Prohlédněte si, co se právě odehrává ve světe kultury, památek, zážitků a turistiky. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství aktualit.

30 tipů, kde si užít spa a wellness v Praze

Chcete zažít pravé wellness v Praze? Vyberte si z řady aktivit portálu Kudy z nudy. Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechejte o sebe pečovat profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa a wellness centrech si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy, či soukromých zážitků s partnerem/partnerkou. Užijte si vířivku, masáž, saunu, kryoterapii i fitness centra.
Praha | Lázně a wellness

Prožijte romantický i originální Valentýn v Praze

Užijte si svátek sv. Valentýna jako jedinečný víkend snů, který je plný romantiky. Nechte se hýčkat a opravdu okouzlit Prahou! Portál Kudy z nudy má tipy pro ty, kteří jsou zamilovaní, ale i ty co by se teprve rádi zamilovali... každý má nějaké přání a každý by rád, aby se mu splnilo. Vypravte za nejlepšími zážitky v Praze.
Praha | Lázně a wellness

Kam za vodou v Praze

Kromě několika krytých bazénů, letních koupališť, vodních nádrží a říčních lázní najdete v Praze i čtyři celoročně otevřené aquaparky. Vodní ráje si můžete užívat po celý rok. Zadovádějte si v bazénu, sjeďte divokou řeku, vyhřejte se se v sauně anebo si užijte pořádnou zábavu při jízdě na toboganu!
Praha | Lázně a wellness

Užijte si saunování v Praze

Užijte si výběr nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze a výhody zdravého saunování, které nabízí Praha. Saunování je nejen příjemný způsob relaxace, ale také posiluje imunitu a má velmi dobrý preventivní účinek proti alergiím a infekcím horních cest dýchacích. sauna dokáže stimulovat imunitu a zároveň na nás působí relaxačně, podobně jako třeba jóga.
Praha | Lázně a wellness

Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč

Školáci, přijďte se v pátek 31. ledna 2020 pochlubit se svým pololetním vysvědčením do Aquacentra Šutka v Praze – Kobylisích. Získáte tak vstup do areálu aquacentra na celý den za pouhou 1 korunu! Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.
Praha | Lázně a wellness

Na pražské náplavce najdete originální Lázně na Lodi

Fenomén lázeňství má v Praze, zejména v okolí Vltavy, velkou tradici. Lázně na Lodi nabízí finskou saunu s jedinečným výhledem na Hradčany. Kapacita je 16 osob, k dispozici je i hygienické zázemí a vnitřní i venkovní odpočívárna. Lázně najdete na parníku zakotveném na náplavce na úrovni tramvajové zastávky Výtoň.
Praha | Lázně a wellness

Zajděte si do Lázní na lodi na náplavce Rašínova nábřeží

Fenomén lázeňství má v Praze, zejména v okolí Vltavy, velkou tradici a je škoda, že v současnosti nejsou žádné lázně v pravém slova smyslu funkční. Studie Lázně na lodi je pilotním projektem, jenž si klade za cíl vyzkoušet zájem pražanů a návštěvníků metropole o tento program. 
Sauna, loď a pivo s výhledem na panorama Pražského hradu a celý levý břeh romantické Vltavy. Co více si přát?
Praha | Lázně a wellness

Zkuste si zaplavat potmě – plavecký bazén v Podolí podpoří nevidomého plavce

Plavání POTMĚ, které pořádá Nadační fond Světluška se uskuteční v sobotu 31. ledna 2015 od 11 do 16 hodin v Plaveckém stadionu Podolí. Návštěvníci budou mít příležitost za běžné vstupné do Podolí přispět Světlušce, setkat se nejen s plaveckými esy a známými osobnostmi, ale také vyzkoušet si plavání potmě a další aktivity.
Praha | Lázně a wellness

České lázně se představují v Praze

Letošní ročník lázeňské prezentace v Praze proběhne ve dnech 3. až 5. 10. 2014 v přízemí obchodního centra Nový Smíchov. Návštěvníkům se představí celkem 15 lázeňských společností z celé České republiky se svou aktuální nabídkou léčebných i wellness pobytů a již tradičně bude připraven také bohatý doprovodný program – ochutnávky lázeňských oplatek a likérů, dobové módní přehlídky a 3x denně také soutěže a losování o pobyty v lázních pro dvě osoby.
Praha | Lázně a wellness

Zaplavte si v novém Aquacentru Šutka

V Praze 8 Tróji se otevřel nový plavecký areál Šutka, ve kterém najdete, po Podolí, druhý krytý padesátimetrový bazén v hlavním městě. Kromě bazénu mají budou návštěvníci k dispozici aquapark se skluzavkami a a tobogány i saunou. V areálu je rovněž dětský bazén s vlastním vstupem a šatnami.
Praha | Lázně a wellness

Plavecký areál Šutka začal ve zkušebním provozu sloužit veřejnosti

Předvánoční čas nabídne v Praze další možnost plavání a zábavy ve vodě. Bazény se naplnily už v říjnu a v průběhu listopadu probíhalo kolaudační řízení a odstraňování případných nedostatků. Slavnostně se má ale bazén otevírat až 17. ledna. V době zkušebního provozu ale není jisté, že bude vždy otevřeno, může se stát, že bude bazén anebo další část uzavřena kvůli požadavkům techniků či hygieniků.
Praha | Lázně a wellness

Nejmódnější hotel Evropy je v Praze

Podle hlasování uživatelů celosvětového serveru TripAdvisor byl v letošním roce zvolen nejmódnějším hotelem Evropy pražský The ICON Hotel & Lounge. Nachází se v samotném centru města v ulici V Jámě, v Praze 1 jen několik minut chůze od Václavského a Staroměstského náměstí. Tým mladých designérů zde zkombinoval tradiční prvky architektury s moderními směry a výsledkem je unikátní proměna domu z 19. století ve velice zajímavý prostor. Svůj název nezískal hotel náhodou. Budova kdysi patřila pravoslavným věřícím a dodnes se v ní zachovala nádherná ikona. Hotel byl otevřen v březnu 2007.
Praha | Lázně a wellness