Úvod > Aktuality > Farma Kozodoj zve o víkendu na jarní bioslavnosti

Farma Kozodoj zve o víkendu na jarní bioslavnosti

Vydáno 15. května 2019 Životní styl
Ekologická farma Kozodoj zve všechny 12. ročník Karlovarských bioslavností na Kozodoji. Konají se v sobotu 18. 5. 2019. Čeká na vás bohatý program - uvidíte koně, tradiční řemesla, nakoupíte si lokální produkty a těšit se můžete také na spoustu her. Vystoupení opět budou poučná, netradiční a budou účastníkům nabízet zajímavé pohledy na sociální a environmentální způsob myšlení.
Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji jsou celodenní, zábavně vzdělávací akce určenou pro širokou veřejnost, hlavně však pro rodiny s dětmi. Konají se pravidelně v sobotu v druhé polovině května – další, již 12. ročník, připadá na sobotu 18. 5. 2019 od 10:00 hodin do 18:00 hodin.

Cílem bioslavností je zábavnou formou předat základní myšlenky o životnímu prostředí, ochraně přírody, regionálních potravinách, tradičním řemeslům, historii kraje. Organizátoři chtějí lidem nabídnout možnost prožít zábavný a příjemný den a přitom si rozšířit své obzory o nové poznání. Účast přislíbili sokolníci ze záchrané stanice Penthea se svými nádhernými dravci a zajímavým povídáním o jejich životě, šermíři i šikovní řemeslníci z celých Čech. Dále se můžete těšit na ekohry nebo historické traktory.
Kozodoj - ekologická farma rodinného typu

Kozodoj - ekologická farma rodinného typu

Můžete u nás najít směsici rozmanitých hospodářských zvířat, jako jsou kozy, ovce, koně, vietnamská prasata, krůty, husy, lamu a pár kravek plemene Jersey. Naše produkty prodáváme volně z farmy (tzv. ze dvora). Patří mezi ně jateční kůzlata, selata, jehňata a mléko.

Naučná stezka Stará Role -  Nová Role

Naučná stezka Stará Role - Nová Role

Stezka pro děti i dospělé, plná domácích i divokých zvířat, přírody a nového poznání.

Další aktuality

14.1.
2020
Naberte energii v zimním období na wellness víkendu

Naberte energii v zimním období na wellness víkendu

Západočeské lázně | Životní styl
14.12.
2019
Na Statku Bernard vás prostoupí idyla staročeských Vánoc

Na Statku Bernard vás prostoupí idyla staročeských Vánoc

Západočeské lázně | Životní styl